HP nabídne služby, které pomohou firmám realizovat a rozvíjet strategii Enterprise SOA

Praha, 19. února 2007 – Společnost HP nabídne nové typy služeb na podporu servisně orientované architektury (Enterprise SOA) vytvořené společností SAP, které zákazníkům pomohou dosáhnout lepší integrace IT s obchodními procesy.
HP nabídne služby, které pomohou firmám realizovat a rozvíjet strategii Enterprise SOA

Tyto služby budou zaměřeny na podporu klíčových komponent SAP NetWaever včetně SAP NetWeaver Portal pro integraci pracovních sil, SAP NetWeaver Exchange Infrastructure (SAP NetWeaver XI) pro integraci procesů a SAP NetWeaver Business Intelligence .

Díky takto široké nabídce, bude HP nabízet jak služby pro podporu Enterprise SOA, tak implementační služby SAP NetWeaver a bude schopna zákazníkům SAP pomoci se zvýšením flexibility IT architektury a zefektivněním obchodních procesů.

Služby související s platformou SAP doplňují a rozšiřují rozsáhlou nabídku produktů HP Software, která zahrnuje nástroje pro testování, monitoring výkonu a správu bezpečnosti SOA.

HP SOA Center zahrnuje nástroje pro SOA Governance a SOA Management a je užíván již v několika stovkách společností po celém světě. Kombinuje stávající HP SOA portfolio s produkty firmy Mercury a řešením Registry pro SOA Governance od společnosti Systinet, které má vedoucí postavení na trhu. Další informace o nabídce HP v oblasti SOA jsou k dispozici na www.mercury.com/us/solutions/soa.

HP nabízí řešení Composite Application Factory, které zákazníkům umožní rychlý, cenově přístupný a zákaznickým potřebám uzpůsobený rozvoj stávajících aplikací, stejně jako návrh a implementaci služeb pro komponenty SAP NetWeaver.

Nové služby jsou součástí portfolia HP Adaptive Infrastructure, které firmám pomáhá redukovat náklady, zlepšit úroveň poskytovaných služeb,  snížit čas nutný pro zavedení změny a minimalizovat rizika,  prostřednictvím přeměny tradičních datových center na automatizovaná, virtuální 24x7 systémová prostředí. Jako součást tohoto portfolia nabídne HP zajištění celého životního cyklu aplikačních služeb SAP platformy, počínaje strategickými rozhodnutími o nových business službách, jejich návrhem, přes implementaci, funkční a zátěžové testování,  integraci a správu, což umožní provést upgrade stávající technologické a aplikační infrastruktury v kratším čase s minimalizovanými riziky.

"Z pozice páté největší společnosti na světě, zabývající se implementacemi SAP aplikací, můžeme tvrdit, že výhodám těchto aplikací skutečně rozumíme a oceňujeme je“, řekla Onagh Ash, senior vice president, Consulting & Integration, HP Services. "Díky zkušenostem a  úzké spolupráci se společností SAP v případě více než 55.000 zákaznických implementací, je HP schopno dodat bezproblémovou a z hlediska nákladů efektivní implementaci platformy SAP NetWeaver. Naši zákazníci tak mohou dosáhnout lepší návratnosti investic."

Aby bylo možné dosáhnout růstu, potřebují firmy IT zdroje a aplikace, které jim umožní adaptovat se v reálném čase na obchodní změny a tím docílit obchodní hodnoty. HP se svými flexibilními IT systémy a službami pomáhá zákazníkům vybudovat a spravovat systémové prostředí, které je připraveno efektivně reagovat na změny v obchodním prostředí.

Služby HP pro Enterprise SOA zahrnují: Envisioning Service, Assessment Service, Governance & Architecture Service, Enablement Service, Development Service a Design and Implementations Services pro platformu SAP NetWeaver, která obsahuje tyto prvky: Business Intelligence and Analytics založené na SAP NetWeaver BI, Enterprise Portal Solutions založené na SAP NetWeaver Portal, procesní a integrační řešení založené na SAP NetWeaver XI, Inovace obchodních procesů založené na mySAP Business Suite a Management Service.

Váš názor Další článek: Anička z říše Linuxu: 3D pro Ubuntu se odkládá

Témata článku: Software, Stávající nabídka, Portfolio, Tradiční prvek, Analytics, Portal, Bezproblémové řešení, Stávající zákazník, Assessment


Určitě si přečtěte

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 30

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 43

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 10

Velká datová loupež. Proč mají disky nižší kapacitu, než uvádějí?

Velká datová loupež. Proč mají disky nižší kapacitu, než uvádějí?

** Na disk nikdy neuložíte tolik dat, jak tvrdí výrobce ** Ajťáci si vymysleli vlastní jednotky jako mebibajt ** Zmatky vznikají i kvůli různým výjimkám

Lukáš Václavík | 105

Velká analýza 10 000 největších webů ukázala, že jsou tak nějak všechny stejné

Velká analýza 10 000 největších webů ukázala, že jsou tak nějak všechny stejné

** Podoba webů se za těch 30 let dramaticky proměnila ** Dnes jsou ale poměrně uniformní – podobné ** Ukazuje to i analýza z Indianské univerzity

Jakub Čížek | 34


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize