HP Inc. přináší novou řadu počítačů Pavilion, spojují úžasný design, funkce a výkon

HP Inc. přináší novou řadu počítačů Pavilion, spojují úžasný design, funkce a výkon

Společnost HP Inc. dnes odhalila nové portfolio počítačů Pavilion v nové odvážné barevné paletě.  Portfolio zahrnuje konvertibilní zařízení i notebooky v moderním designu, které jsou ideální pro studenty, mileniály i domácnosti. Nově tak mohou zákazníci projevit svůj styl a přitom mít dostatek výkonu, který potřebují pro práci i zábavu, a to za rozumnou cenu.

Hlavní přednosti:

 • HP Pavilion x360: nabízen v pěti barvách a se stylovým motivem digitálních čar na ploše pod klávesnicí. Nově bude nabízen kromě stávajících velikostí 11,6“ (29,4cm) a 13,3“ (33,7cm) i ve velikosti 15,6“ (39,6cm).

 „Někteří zákazníci chtějí štíhlý a lehký počítač, jiní dávají přednost výkonu,” říká Louis Perrin, ředitel oddělení spotřebitelských produktů, divize Personal Systems pro region EMEA ve společnosti HP Inc.  „HP proto předělalo notebooky řady Pavilion a ty tak nabízejí zákazníkům dostupnost a řadu možností, jak dosáhnout vysoké funkčnosti spojené se stylem a osobností.”

Výkon s plejádou barev

Nové počítače HP Pavilion se mohou pochlubit rozšířenou paletou barev, vyladěným zvukem díky softwaru B&O PLAY a displejem s možností Full HD IPS pro co nejlepší zážitek z práce na počítači. Nová řada také obsahuje nejnovější procesory Intel® nebo AMD®.

Pro uspokojení zvýšené poptávky po ještě mobilnějších řešeních jsou konvertibilní zařízení a notebooky tenčí a lehčí než předchozí generace. Obsahují také baterie s iontovými články Prismatic Lithium k dosažení dlouhé výdrže baterie a nabízejí technologii HP Fast Charge, která umožňuje nabít vypnutý počítač až na 90 procent za 90 minut. 

Univerzálnost pro zábavu na cestách

HP přeměnilo HP Pavilion x360 na elegantní zařízení s  autentickým zvukem vyladěným pomocí B&O PLAY pro zábavu na cestách. HP Pavilion x360 je k dispozici v celé řadě barev včetně Natural Silver, Modern Gold, Dragonfly Blue, Cardinal Red a Sport Purple a přidává i motiv digitálních perleťových čar na ploše pod klávesnicí pro zvýšení stylovosti. Zařízení HP Pavilion x360 s displejem s úhlopříčkou 11,6” (29,4 cm) a 13,3” (33,7 cm) jsou o 12-14 procent tenčí a lehčí ve srovnání s předchozími generacemi. Hmotnost začíná na 1,33 kg resp. 1,58 kg a tloušťka na 19,3 mm resp. 19,8 mm. HP také do produktové řady přidalo zařízení HP Pavilion x360 s úhlopříčkou 15,6” (39,6 cm), které začíná na hmotnosti 2,3 kg a tloušťce 23,9 mm.

Další vlastnosti:

 • Výdrž baterie až 9 hodin 15 minut v závislosti na modelu
 • HD6 nebo Full HD IPS displej u 13,3“ a 15,6“ modelů.
 • Plnohodnotná klávesnice s volitelným podsvícením na modelech 13,3” a 15,6” a 1,5mm zdvihem kláves pro ještě pohodlnější psaní.
 • Až 12 GB paměti
 • Výběr z více možností úložiště (HDD/SSD/SSHD) v závislosti na modelu.
 • Výběr z procesorů Intel® Celeron™, Intel® Pentium™ nebo Intel® Core™ až do i7 6. generace v závislosti na modelu .

Notebooky Pavilion přináší výkon a styl

Nové portfolio notebooků Pavilion obsahuje zařízení s úhlopříčkou 15,6” (39,6 cm), které je o 22 procent tenčí a lehčí, s menšími rozměry oproti předchozí generaci. Hmotnost začíná na 1.93 kg a tloušťka na 22,5 mm. Pro vytváření a sledování médií HP nabízí vyšší výkon v modelech Pavilion s úhlopříčkou 15,6” (39,6 cm) a 17,3” (43,9 cm) s hmotností začínající na 2,09 kg resp. 2,84 kg a tloušťkou 24,5 resp. 29,9 mm. Nové konstrukce jsou nabízeny v široké škále barevných provedení včetně Natural Silver, Modern Gold, Blizzard White, Onyx Black, Cardinal Red, Dragonfly Blue a Sport Purple s novým designovým motivem čar na klávesnici a reproduktorech.

Další vlastnosti:

 • Volitelné procesory Intel® Core™ až po i7 6. generace s volitelnými grafickými kartami NVIDIA® GeForce® 940MX nebo NVIDIA® GeForce® GTX 950M nebo NVIDIA® GeForce® GTX 960M či procesor AMD A10-9600P Quad-Core s volitelnou grafikou Radeon™ R7 Graphics na vybraných modelech.
 • Až 16 GB paměti a až 512 GB SSD nebo až 2 TB HDD pro varianty s jedním úložištěm nebo až 2 TB HDD a 128 GB SSD pro varianty s duálním úložištěm na vybraných modelech.
 • Optická mechanika na vybraných modelech HP Pavilion.
 • Displeje HD nebo FHD IPS bez okrajů pro interaktivnější zážitek při práci na počítači v závislosti na modelu.

Produktivita bez kompromisů

K prohloubení zážitku z práce na stolním počítači HP nabízí i QuadHD monitor Pavilion s úhlopříčkou 32” (81,2 cm) s širokými pozorovacími úhly a stoprocentní pokrytí barevného prostoru sRGB živými barvami. Zákazníci si jej také mohou pohodlně připojit ke svým zařízením s využitím dvou rozhraní HDMI, jedním konektorem DisplayPortTM a USB hubem. Monitor HP Pavilion 32” rovněž pracuje s technologií AMD FreeSync™, která zabraňuje rozostření a trhání obrazu, ulehčuje plynulost her a snižuje opožděné reakce myši pro pohlcující hráčský zážitek.

Ceny a dostupnost 

 • HP Pavilion x360 s úhlopříčkou 11,6” by měl být v Česku dostupný v květnu za cenu začínající na 12 990 Kč.
 • HP Pavilion x360 s úhlopříčkou 13,3” by měl být v Česku dostupný v květnu za cenu začínající na 17 990 Kč.
 • HP Pavilion x360 s úhlopříčkou 15,6” by měl být v Česku dostupný v červnu za cenu začínající na 21 990 Kč.
 • HP Pavilion s úhlopříčkou 15,6” by měl být v Česku  dostupný v červnu za cenu začínající na 17 990 Kč.
 • HP Pavilion s úhlopříčkou 15,6”, s grafickými kartami NVidia GTX by měl být v Česku dostupný v květnu za cenu začínající na 24 990 Kč.
 • HP Pavilion s úhlopříčkou 17,3” by měl být v Česku dostupný v červnu za cenu začínající na 26 990 Kč.
 • Monitor HP Pavilion s úhlopříčkou 32” by měl být v Česku dostupný v červnu za cenu začínající na 12 990 Kč.

Témata článku: A10, Dragonfly, HP Pavilion, HP Pavilion X360, Natural, Onyx, Purple, SSHD, Stolní počítače pro domácnost, AMD FreeSync, FreeSync, Rozumná úhlopříčka, Úhlopříčka, Předchozí model, Dostupná baterie

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí