HP Inc. představuje nové produkty z řad HP EliteDesk a HP EliteOne AiO

HP Inc. představuje nové produkty z řad HP EliteDesk a HP EliteOne AiO

Společnost HP oznámila, že se součástí jejího celosvětově nejbezpečnějšího a nejovladatelnějšího portfolia PC[i] stávají nové komerční stolní počítače i tzv. all-in-one počítače. Kromě toho, že společnost může nabídnout to nejlepší v oblasti bezpečnosti, přináší nové modely stolních počítačů HP EliteDesk a počítačů HP EliteOne typu AiO vysoký výkon a mají přizpůsobivý design modernizující technologický „vzhled“ firem a zároveň pomáhají zachovat bezpečnost zařízení, dat i osobních údajů zaměstnanců.

Stolní počítače a počítače AiO tvoří téměř polovinu všech prodaných komerčních PC[ii] a pro firmy i organizace představují zásadní technologie. Proto také HP své nové stolní počítače z řad HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO vybavilo řadou poprvé použitých prvků, a to jak u HP, tak i v rámci celého oboru:

 • Nově přestavěný počítač HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvním komerčním počítačem typu AiO se dvěma kamerami[iii] (přední a zadní) a s matným dotykovým displejem[iv]. Je tak perfektním pomocníkem pro kontakt se zákazníky a spolupráci s ostatními kolegy.
 • Zcela nový HP EliteDesk 800 G3 Tower je celosvětově nejvýkonnější komerční desktop[v] nabízející nejvíce možností konfigurací[vi] a je také prvním komerčním PC certifikovaným pro VR[vii] – to z něj dělá výborný nástroj pro firmy, které se chtějí technologicky vybavit pro budoucnost a poskytovat špičkové služby.
 • Jeho menší sourozenec – HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini – je nejmenší desktop[viii] v byznys třídě
  na světě a také nejodolnější ultra small form factor desktop v byznys třídě od HP[ix], je ideální
  pro zákazníky, kteří chtějí ukrýt počítač za monitorem, nebo obětovat co nejmenší prostor na pracovní ploše.
 • Že na velikosti nezáleží, dokazuje HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W, stolní mini počítač
  na steroidech, který si osobuje titul nejmenšího a nejvýkonnějšího desktopu v byznys třídě na světě
  pro zákazníky, kteří mají jen málo místa, ale potřebují hodně výkonu[x].
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

„Zaměstnanci z generace mileniálů volají po sexy zařízeních podněcujících tvořivost a otevřenou výměnu myšlenek. Zaměstnavatelé požadují technologii, která bude hezky vypadat v jejich open space kancelářích, ale bude i výkonná a bezpečná a nebude nijak omezovat produktivitu jejich zaměstnanců,“ uvedl Benoit Bonnafy, vice prezident Business Personal Systems EMEA, HP Inc. „Nejnovější řada stolních a AiO počítačů Elite bere v potaz vizi zaměstnavatelů, ale zároveň naslouchá i přáním zaměstnanců a spojuje krásný design s úžasnými možnostmi a výkonem. Při tom také nejen splňují, ale překonávají požadavky na bezpečnost, jejichž naplnění je pro jakékoli byznys prostředí zásadní.“

Více než 100 milionů používaných komerčních stolních počítačů je starších čtyř let[xi], firmy jsou tak o to zranitelnější vůči 200procentnímu nárůstu útoků na koncová zařízení[xii], a už ani neposkytují výkonu a energetické úspory, které mohou nabídnout moderní zařízení. Pokud firmy modernizují své vybavení s využitím stolních počítačů z řady HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO, budou mít k dispozici vestavěné, nikoli dodatečně přidané řešení pro bezpečnost, a to včetně jediné ochrany s automatickou opravou systémů na úrovni BIOSu na světě v podobě HP SureStart Gen3 with Runtime Intrusion Detection[xiii] a nedávno představené aplikace HP WorkWise, která je první aplikací pro chytré telefony upozorňující na neoprávněné nakládání s počítačem[xiv].

Cena a dostupnost[xv]

Modelová řada HP EliteDesk 800 G3 – obsahující Tower, Small Form Factor (SFF) a Desktop Mini – je momentálně k dostání v ČR za cenu od 22 990 Kč. HP EliteOne 800 G3 bude na českém trhu v nabídce od poloviny března za cenu od 29 990 Kč. Více informací o počítačích HP Elite naleznete na www.hp.com/go/elite.


[i] Na základě nabídky unikátních a komplexních možností HP v oblasti bezpečnosti bez nutnosti dodatečných nákladů a balíčku Manageability Integration Kit k ovládání všech aspektů PC včetně hardwaru, BIOSu a softwaru s využitím aplikace Microsoft System Center Configuration Manager mezi dodavateli s >1 mil. jednotek prodaných za rok k listopadu 2016 na počítačích HP Elite vybavených sedmou generací procesorů Intel® Core® Processors, integrovanou grafikou Intel® a Intel® WLAN.

[ii] IDC WW 3Q16 Quarterly PC & Tablet Forecast, listopad 2016

[iii] Na základě nabídky počítačů “All in One” mezi dodavateli s >1 milionem jednotek PC vybavených Windows Pro OS a obousměrnými kamerami prodaných za rok, k 11. lednu 2017.

[iv] Na základě nabídky počítačů “All in One” mezi dodavateli s >1 milionem jednotek PC vybavených Windows Pro OS a matným dotekovým displejem prodaných za rok, k 11. lednu 2017.

[v] Na základě nabídky komerčních počítačů k 10. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek vybavených procesory sedmé generace Intel® nebo AMD Pro, Windows Pro OS, grafickou kartou GTX1080 nebo AMD RX480 a se zdrojem 500W.

[vi] Na základě nabídky komerčních stolních počítačů k 10. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek prodaných za rok vybavených 5 šachtami, 4 sloty, 12 USB, dvěma M.2 konektory a Windows Pro OS.

[vii] Na základě nabídky komerčních stolních počítačů k 20. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek prodaných za rok vybavených Windows 10 Pro OS a grafickými kartami NVIDIA® GeForce® GTX™ 1080 nebo AMD RX480 certifikovanými HTC VIVE.

[viii] Na základě nabídky stolních počítačů HP v byznys třídě USFF ke dni 19. ledna 2017, jejichž objem je nižší než 2 litry, s procesory Intel čtvrté, šesté nebo sedmé generace nebo procesory AMD Pro, integrovaným VESA držákem a VGA, 6 USB porty, Windows 7 Pro, Windows 8.1 Pro nebo Windows 10 Pro, TPM, a které absolvovaly deset testů MIL-STD 810G.

[ix] Na základě nabídky stolních počítačů HP v byznys třídě USFF ke dni 19. ledna 2017, jejichž objem je nižší než 2 litry, s procesory Intel čtvrté, šesté nebo sedmé generace nebo procesory AMD Pro, integrovaným VESA držákem a VGA, 6 USB porty, Windows 7 Pro, Windows 8.1 Pro nebo Windows 10 Pro, TPM, a které absolvovaly deset testů MIL-STD 810G.

[x] Na základě nabídky stolních počítačů v byznys třídě k 19. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek prodaných za rok vybavených čtvrtou, šestou nebo sedmou generací procesorů Intel nebo AMD Pro.

[xi] Interní studie Intel, 2016.

[xii] Verizon, 2016 Data Breach Investigations Report, 2016.

[xiii] Na základě nabídky PC konkurentů k 1. prosinci 2016 s >1mil. jednotek ročně s detekcí na úrovni BIOS a funkcemi samoopravy, detekce útoků v runtime paměti, konfigurace BIOSu a policy protection.

[xiv] Na základě nabídky nejvýznamnějších konkurentů k 1. listopadu 2016 s ovládáním bezpečnosti a výkonu PC a tisku pomocí chytrého telefonu.

[xv] Odhadované maloobchodní ceny. Skutečné ceny se mohou lišit.

Další článek: Známý hacker iPhonů a PlayStationu 3 si objednal Teslu. Dostal ale varování, že hackování může znamenat vězení

Témata článku: Forecast, Stolní počítače, Mini počítač, HTC One, All In One Pc, HP Elite, Stolní počítač, Vesa, All-in-one počítač, Dodatečné vybavení, Hp.com, Monitory na pc, All In One, Tower, Čtvrtá generace, Sedmá generace, Elite, Mini PC, Go Pro, Stolní počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

** Je vhodné jednou za čas zanalyzovat, co vám leží na disku ** Poradíme vám nástroje, kterými zjistíte, jaká data uchováváte ** Podle výsledků můžete optimalizovat svá data či úložiště

Karel Kilián | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF