HP Inc. představuje nové produkty z řad HP EliteDesk a HP EliteOne AiO

HP Inc. představuje nové produkty z řad HP EliteDesk a HP EliteOne AiO

Společnost HP oznámila, že se součástí jejího celosvětově nejbezpečnějšího a nejovladatelnějšího portfolia PC[i] stávají nové komerční stolní počítače i tzv. all-in-one počítače. Kromě toho, že společnost může nabídnout to nejlepší v oblasti bezpečnosti, přináší nové modely stolních počítačů HP EliteDesk a počítačů HP EliteOne typu AiO vysoký výkon a mají přizpůsobivý design modernizující technologický „vzhled“ firem a zároveň pomáhají zachovat bezpečnost zařízení, dat i osobních údajů zaměstnanců.

Stolní počítače a počítače AiO tvoří téměř polovinu všech prodaných komerčních PC[ii] a pro firmy i organizace představují zásadní technologie. Proto také HP své nové stolní počítače z řad HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO vybavilo řadou poprvé použitých prvků, a to jak u HP, tak i v rámci celého oboru:

 • Nově přestavěný počítač HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvním komerčním počítačem typu AiO se dvěma kamerami[iii] (přední a zadní) a s matným dotykovým displejem[iv]. Je tak perfektním pomocníkem pro kontakt se zákazníky a spolupráci s ostatními kolegy.
 • Zcela nový HP EliteDesk 800 G3 Tower je celosvětově nejvýkonnější komerční desktop[v] nabízející nejvíce možností konfigurací[vi] a je také prvním komerčním PC certifikovaným pro VR[vii] – to z něj dělá výborný nástroj pro firmy, které se chtějí technologicky vybavit pro budoucnost a poskytovat špičkové služby.
 • Jeho menší sourozenec – HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini – je nejmenší desktop[viii] v byznys třídě
  na světě a také nejodolnější ultra small form factor desktop v byznys třídě od HP[ix], je ideální
  pro zákazníky, kteří chtějí ukrýt počítač za monitorem, nebo obětovat co nejmenší prostor na pracovní ploše.
 • Že na velikosti nezáleží, dokazuje HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W, stolní mini počítač
  na steroidech, který si osobuje titul nejmenšího a nejvýkonnějšího desktopu v byznys třídě na světě
  pro zákazníky, kteří mají jen málo místa, ale potřebují hodně výkonu[x].
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

„Zaměstnanci z generace mileniálů volají po sexy zařízeních podněcujících tvořivost a otevřenou výměnu myšlenek. Zaměstnavatelé požadují technologii, která bude hezky vypadat v jejich open space kancelářích, ale bude i výkonná a bezpečná a nebude nijak omezovat produktivitu jejich zaměstnanců,“ uvedl Benoit Bonnafy, vice prezident Business Personal Systems EMEA, HP Inc. „Nejnovější řada stolních a AiO počítačů Elite bere v potaz vizi zaměstnavatelů, ale zároveň naslouchá i přáním zaměstnanců a spojuje krásný design s úžasnými možnostmi a výkonem. Při tom také nejen splňují, ale překonávají požadavky na bezpečnost, jejichž naplnění je pro jakékoli byznys prostředí zásadní.“

Více než 100 milionů používaných komerčních stolních počítačů je starších čtyř let[xi], firmy jsou tak o to zranitelnější vůči 200procentnímu nárůstu útoků na koncová zařízení[xii], a už ani neposkytují výkonu a energetické úspory, které mohou nabídnout moderní zařízení. Pokud firmy modernizují své vybavení s využitím stolních počítačů z řady HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO, budou mít k dispozici vestavěné, nikoli dodatečně přidané řešení pro bezpečnost, a to včetně jediné ochrany s automatickou opravou systémů na úrovni BIOSu na světě v podobě HP SureStart Gen3 with Runtime Intrusion Detection[xiii] a nedávno představené aplikace HP WorkWise, která je první aplikací pro chytré telefony upozorňující na neoprávněné nakládání s počítačem[xiv].

Cena a dostupnost[xv]

Modelová řada HP EliteDesk 800 G3 – obsahující Tower, Small Form Factor (SFF) a Desktop Mini – je momentálně k dostání v ČR za cenu od 22 990 Kč. HP EliteOne 800 G3 bude na českém trhu v nabídce od poloviny března za cenu od 29 990 Kč. Více informací o počítačích HP Elite naleznete na www.hp.com/go/elite.


[i] Na základě nabídky unikátních a komplexních možností HP v oblasti bezpečnosti bez nutnosti dodatečných nákladů a balíčku Manageability Integration Kit k ovládání všech aspektů PC včetně hardwaru, BIOSu a softwaru s využitím aplikace Microsoft System Center Configuration Manager mezi dodavateli s >1 mil. jednotek prodaných za rok k listopadu 2016 na počítačích HP Elite vybavených sedmou generací procesorů Intel® Core® Processors, integrovanou grafikou Intel® a Intel® WLAN.

[ii] IDC WW 3Q16 Quarterly PC & Tablet Forecast, listopad 2016

[iii] Na základě nabídky počítačů “All in One” mezi dodavateli s >1 milionem jednotek PC vybavených Windows Pro OS a obousměrnými kamerami prodaných za rok, k 11. lednu 2017.

[iv] Na základě nabídky počítačů “All in One” mezi dodavateli s >1 milionem jednotek PC vybavených Windows Pro OS a matným dotekovým displejem prodaných za rok, k 11. lednu 2017.

[v] Na základě nabídky komerčních počítačů k 10. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek vybavených procesory sedmé generace Intel® nebo AMD Pro, Windows Pro OS, grafickou kartou GTX1080 nebo AMD RX480 a se zdrojem 500W.

[vi] Na základě nabídky komerčních stolních počítačů k 10. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek prodaných za rok vybavených 5 šachtami, 4 sloty, 12 USB, dvěma M.2 konektory a Windows Pro OS.

[vii] Na základě nabídky komerčních stolních počítačů k 20. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek prodaných za rok vybavených Windows 10 Pro OS a grafickými kartami NVIDIA® GeForce® GTX™ 1080 nebo AMD RX480 certifikovanými HTC VIVE.

[viii] Na základě nabídky stolních počítačů HP v byznys třídě USFF ke dni 19. ledna 2017, jejichž objem je nižší než 2 litry, s procesory Intel čtvrté, šesté nebo sedmé generace nebo procesory AMD Pro, integrovaným VESA držákem a VGA, 6 USB porty, Windows 7 Pro, Windows 8.1 Pro nebo Windows 10 Pro, TPM, a které absolvovaly deset testů MIL-STD 810G.

[ix] Na základě nabídky stolních počítačů HP v byznys třídě USFF ke dni 19. ledna 2017, jejichž objem je nižší než 2 litry, s procesory Intel čtvrté, šesté nebo sedmé generace nebo procesory AMD Pro, integrovaným VESA držákem a VGA, 6 USB porty, Windows 7 Pro, Windows 8.1 Pro nebo Windows 10 Pro, TPM, a které absolvovaly deset testů MIL-STD 810G.

[x] Na základě nabídky stolních počítačů v byznys třídě k 19. lednu 2017 mezi dodavateli s >1 milionem jednotek prodaných za rok vybavených čtvrtou, šestou nebo sedmou generací procesorů Intel nebo AMD Pro.

[xi] Interní studie Intel, 2016.

[xii] Verizon, 2016 Data Breach Investigations Report, 2016.

[xiii] Na základě nabídky PC konkurentů k 1. prosinci 2016 s >1mil. jednotek ročně s detekcí na úrovni BIOS a funkcemi samoopravy, detekce útoků v runtime paměti, konfigurace BIOSu a policy protection.

[xiv] Na základě nabídky nejvýznamnějších konkurentů k 1. listopadu 2016 s ovládáním bezpečnosti a výkonu PC a tisku pomocí chytrého telefonu.

[xv] Odhadované maloobchodní ceny. Skutečné ceny se mohou lišit.

Témata článku: Stolní počítače, Elite, All-in-one počítač, Hp.com, Go Pro, Mini PC, All In One, All In One Pc, Tower, Vesa, HTC One, WW, Forecast, Monitory na pc

Určitě si přečtěte

11 tipů, jak efektivně a přesně sledovat počasí pomocí internetu

11 tipů, jak efektivně a přesně sledovat počasí pomocí internetu

** Sledujte počasí z více zdrojů a podrobněji, přesněji tak určíte, jaké počasí vás potká na dovolené ** Na webu najdete hromadu pokročilých předpovědí počasí, ale i specializované meteorologické služby ** Vybrali jsme 14 služeb na počasí, které se vám můžou hodit

23.  6.  2017 | Jakub Čížek | 19

Nejlepší program pro střih videa na doma: 9 video editorů, ze kterých si vyberete

Nejlepší program pro střih videa na doma: 9 video editorů, ze kterých si vyberete

** Pokročilé střihové programy pro neprofesionální využití stojí do 3 000 Kč, jsou ale i zdarma ** Podpora 4K, hromada editačních funkcí a efektové filtry jsou samozřejmostí ** Vybrali jsme 9 nejzajímavějších programů pro nejrozšířenější operační systém Windows

25.  6.  2017 | Stanislav Janů | 32

Herní počítač vs. Xbox One X: Kvalita obrazu není všechno

Herní počítač vs. Xbox One X: Kvalita obrazu není všechno

** Nový Xbox One X slibuje hraní ve 4K s HDR za 13 tisíc korun ** Aby stejnou kvalitu obrazu zvládl počítač, museli byste za něj dát minimálně dvakrát tolik ** Přesto herní počítače stále svůj smysl mají

24.  6.  2017 | Tomáš Holčík | 58


Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky