HP Folio 13 na trhu v české lokalizaci

HP Folio 13 na trhu v české lokalizaci

Model HP Folio13, se kterým společnost HP úspěšně vstoupila do segmentu ultrabooků, je nyní na českém trhu v plně lokalizované verzi.

HP Folio13 nabízí výdrž baterie až 9,5 hodiny(1), což v dané kategorii patří mezi nejvyšší hodnoty. Díky této přednosti tak již uživatelé nemusejí být v průběhu pracovního dne vázáni na dobíjecí adaptér. Mezi další přednosti tohoto modelu patří také vysoký počet portů a konektorů včetně ethernetu, který ocení zejména firemní uživatelé, pro které je tento model určen.

Klepněte pro větší obrázek

HP Folio13 je tenké pouze 18 milimetrů, úhlopříčka BrightView s HD(2) rozlišením má velikost 13,3" při zachování hmotnosti pouze 1,5 kilogramu(3). Notebook je rovněž vybaven bezpečnostním TPM čipem, který chrání emailového klienta a informace uložené na disku. Uživatelé, kteří vyžadují pracovní prostředí podobné stolním stanicím nebo přídavné audio, video, síťové nebo USB připojení, mohou HP Folio13 připojit k volitelné dokovací stanici HP USB 2.0.

HP Folio13 je vybaveno operačním systémem Windows 7 Professional CZ. Prostřednictvím volitelného balíčku HP Care Pack je dostupná i tříletá záruka.

Cena a dostupnost

HP Folio13 v české lokalizaci je dostupné za doporučenou koncovou cenu 24 899 Kč včetně DPH.

Další článek: WWDC 2012: Apple představil iOS 6, mapy a MacBooky

Témata článku: Dokovací konektor, Dostupná baterie, Tříletá záruka, Kilogram, Care

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší