HP Digital Sender 8100C – šetří nejen lesy

Společnost Hewlett-Packard Company (NYSE: HWP) uvedla na trh novou verzi zařízení HP Digital Sender 8100C s připojením na síť 10/100Base-T.
HP Digital Sender 8100C – šetří nejen lesy
Ženeva, 8.červen 2000 – Společnost Hewlett-Packard Company (NYSE: HWP) uvedla na trh novou verzi zařízení HP Digital Sender 8100C s připojením na síť 10/100Base-T. Původně byl tento výrobek představen v únoru, s připojením pouze na 10Base-T.

HP Digital Sender 8100C je samostatné síťově zařízení, které umožňuje snadno převést dokumenty z papírové do digitální podoby (černobílé i barevné) a sdílet tak informace v rámci pracovních skupin nebo podnikových sítí. Dokumenty převedené do elektronické podoby lze pak samozřejmě poslat přímo na jakoukoli emailovou adresu či fax.

Všech šest verzí rodiny HP digitálních faxů 8100C a 9100C HP má zabudovanou technologii Smart Compression, která stránky analyzuje a provádí kompresi. Výsledkem jsou malé soubory, přesto čitelnost textu a kvalita fotografií zůstává zachována. Příjemce obdrží standardní formát PDF nebo TIFF, takže není složité získaný soubor odeslat elektronickou poštou, prohlédnout si jej na počítači nebo uložit.

Použití HP digitálních faxů a síťových faxů umožní společnostem snížit vnitřní distribuční náklady téměř na nulu. To představuje značnou úsporu nákladů, jelikož podle průzkumu společnosti Gallop/Pitney Bowes až 40% nákladů za telekomunikace ve velkých společnostech tvoří náklady na vnitřní faxování.

HP Digital Sender 8100C zaručuje dvoustupňovou bezpečnost při zasílání důvěrných zpráv. Uživatelé, kteří zasílají značně podrobné a důvěrné dokumenty si mohou být jisti, že jejich elektronické soubory spolehlivě dojdou uvedenému adresátovi.

Verze 10/100Base-T digitálního faxu HP 8100C je již v prodejní síti u všech autorizovaných a dalších prodejců. Odhadovaná nákupní cena pohybuje od 63.000 Kč bez DPH.

Společnost Hewlett-Packard (HP) je vedoucí světový dodavatel řešení pro výpočetní techniku a zobrazování a služeb pro firmy i domácnosti. Zaměřuje se na využití možností Internetu a rozšiřování elektronických služeb. HP plánuje vydělit Agilent Technologies a rozdělit její akcie HP akcionářům do poloviny roku 2000. Agilent od HP přebírá oblasti testování a měření, polovodičových výrobků, chemických analýz a řešení pro zdravotnictví. Má vedoucí postavení v mnoha oblastech trhu.

HP má na celém světě 85 400 zaměstnanců a její celkové příjmy ve finančním roce 1999 činily 42,4 miliard dolarů.

Informace o HP a jejích výrobcích lze nalézt na adrese http://www.hp.com. nebo http://www.hp.cz.

Váš názor Další článek: Autodesk Inventor Release 2 je v lepší společnosti

Témata článku: Bezpečnost, Podrobná analýza, Podrobné testování, Elektronická verze, Faxy, Papírová verze


Určitě si přečtěte

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 103

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky