HP a UMG vytvořily ojedinělý hudební portál HP Connected Music

Společnost HP představila novou platformu HP Connected Music, která přináší hudebním fanouškům v regionu EMEA(1) možnost přehrávat a stahovat prostřednictvím počítačů a notebooků HP s novým operačním systémem Microsoft® Windows® 8 oblíbené skladby nejpopulárnějších světových umělců. Uživatelé těchto počítačů mohou také soutěžit o atraktivní hudební zážitky či se dozvědět více o připravovaných hudebních albech a novinkách. HP tak velmi originálním a legálním způsobem zjednodušuje zákazníkům přístup k jejich oblíbené hudbě či interpretovi.

Multimediální knihovna HP Connected Music vznikla ve spolupráci s největším hudebním vydavatelstvím na světě – Universal Music Group (UMG) – a je k dispozici v rámci zemí Evropy, Blízkého východu a Afriky.(1)

Spuštění nové platformy HP Connected Music s exkluzivními bonusy a obsahem oba partneři společně podpořili zahájením světového turné skupiny No Doubt. Úvodní koncert, jenž se konal včera večer v Paříži v La Maison de la Mutualité, byl jedinou letošní příležitostí, jak na území Evropy naživo uslyšet koncert No Doubt.

Koncert skupiny No Doubt byl prvním ze série „soukromých“ akcí, které HP uspořádá ve spolupráci s umělci nahrávajícími u Universal Music v Evropě. Hudební platforma HP Connected Music pro domácí počítače a notebooky HP s operačním systémem Windows 8 příští rok nabídne svým uživatelům exkluzivní zážitek z hudebních akcí oblíbených zpěváků a skupin, který běžně zažívají jen uzavřené VIP společnosti.(2)

Díky exkluzivnímu obsahu a bezkonkurenčnímu katalogu světových umělců, kterým Universal Music disponuje, přinese nová spolupráce takřka neomezenou porci moderní hudby do všech nejnovějších modelů osobních počítačů HP pro domácí uživatele. Hudební nabídka skladeb od UMG je velmi pestrá a neustále se aktualizuje, lze v ní jednoduše vyhledávat, vytvářet vlastní playlisty a sdílet alba či nejčerstvější informace přes sociální sítě nebo email.

Zcela nový zážitek z hudby

Uživatelé mohou získat přístup k exkluzivním balíčkům HP Music Rewards Packages(3) prostřednictvím aplikace HP Connected Music – součásti operačního systému Windows 8, jímž jsou vybaveny nejnovější modely domácích počítačů HP. Mezi tyto balíčky patří:

·HP Private Events: Vstupenka na exkluzivní živá vystoupení umělců spolupracujících s hudebním studiem Universal Music.

·Music Experiences: Možnost vyhrát zážitky, které nelze běžně koupit – exkluzivní setkání s interprety či návštěvy nahrávacích studií.

·VIP Pack Trips: Exkluzivní VIP zájezdy na koncerty.

Zákazníci, kteří zakoupí nové domácí osobní počítače HP s operačním systémem Windows 8 a aplikací HP Connected Music, rovněž získají přístup k exkluzivním službám včetně streamingu a možnost zdarma využívat kompletní katalog vydavatelství Universal Music, který je největší svého druhu, a to po dobu 90 dnů.(4) Majitelé nových modelů HP Spectre a HP Envy s Windows 8 získají zdarma i deset MP3 skladeb měsíčně(5) po dobu devadesáti dnů.(6)

„Zákazníci hledají skvělou zábavu, kterou jim počítače a osobní zařízení od HP dokážou zprostředkovat okamžitě – uživatel tak může tvořit, konzumovat i sdílet svůj oblíbený obsah,“ uvedl Eric Cador, senior vicepresident a generální ředitel divize tiskáren a osobních počítačů HP pro region EMEA. „Díky partnerství s Universal Music mohou naše nové modely hybridních notebooků a osobních počítačů pro domácí uživatele s operačním systémem Windows 8 svým majitelům zprostředkovávat skvělé hudební zážitky těch nejslavnějších světových idolů v oblasti populární hudby.“

Každý zaregistrovaný uživatel dostane možnost bezplatně přistupovat k portálu HP Connected Music po dobu 90 dní od registrace. Po uplynutí této doby bude na portálu možné nadále soutěžit, ale uživatelé již nebudou moci definovat playlisty ani poslouchat rádia, a k dispozici budou pouze 30s ukázky hudebních skladeb. Službu lze otestovat na webu www.hpconnectedmusic.com/uk/en, komerční předplatné prozatím není k dispozici.

„Toto inovativní partnerství otevře mnohem více zákazníkům dveře k novým zážitkům,“ dodalOlivier Robert-Murphy, globální ředitel pro nové trhy společnosti Universal Music Group. „Prostřednictvím technologických řešení HP chceme oslovit hudební fanoušky nejen na vyspělých trzích, ale i v zemích, kde dosud nebyly žádné legální služby distribuce hudebního obsahu k dispozici.“

Dostupnost

HP Connected Music je součástí všech nových domácích počítačů a notebooků HP s operačním systémem Microsoft Windows 8 v regionu EMEA.(1) Více informací je k dispozici na webu www.hp.cz/hpconnectedmusic.

Další článek: Nový Google Chrome přináší více možností a nižší spotřebu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,