HP 625/620: business legenda pokračuje

HP 625/620: business legenda pokračuje

Společnost HP představila notebooky HP 625 a HP 620, které navazují na odbornou i laickou veřejností skvěle hodnocený model HP 500/550. Ten se vyznačoval vynikající výdrží baterie, pohodlným rozložením klávesnice, kvalitním zpracováním i použitými materiály a především příznivou cenou. Tím vším disponují i nové modely HP 625/620, které aktuálně přicházejí na trh.

HP 625 a 620 jsou cenově nejdostupnější notebooky od společnosti HP, které ale nabízí řadu volitelných funkcí, jako například bezdrátové technologie,(1,2) 2megapixelovou webkameru s integrovaným mikrofonem, či klávesnici odolnou proti rozlití tekutiny.

Solidní výkon, cenová dostupnost a přidaná hodnota

S novým industriálním designem v tmavě šedivé barvě s povrchovým vzorem mikrovláken mají notebooky HP 625 a HP 620 čistý profesionální vzhled a jsou ideální pro uživatele z menších a středních firem, kteří potřebují univerzální notebook za rozumnou cenu.

Zatímco HP 620 využívá sílu procesorů Intel® CoreTM2 Duo (až 2,1 GHz, 2 MB L2 cache), Intel® Celeron® (až 1,9 GHz, 1 MB L2 cache) nebo Intel® Pentium (2,1 GHz, 1MB L2 cache), notebook HP 625 je vybaven nejnovější VISION Pro technologií od AMD a může být osazen procesory AMD Phenom™ II, AMD Turion™ II, AMD Athlon™ II, a procesory AMD řady „V“, které poskytnou požadovanou úroveň výkonnosti.

Notebooky HP 625 a HP 620 jsou k dispozici s HD displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6") při možnosti výběru mezi displejem s LED podsvícením a displejem s LED podsvícením a technologií BrightView HD.

Volitelná integrovaná 2megapixelová webkamera a integrovaný mikrofon umožňují videokonference, stejně tak jako natáčení videa a pořizování snímků. Port HDMI umožňuje pohodlné a kvalitní digitální připojení k HD (3) displejům kabelem HDMI.

Práce i zábava na dosah

Součástí je i sada softwaru Corel Home Office, pomocí kterého lze začít s efektivním zpracováním textu, tvorbou tabulek a prezentací v aplikacích, které jsou podobné těm, na jaké je většina uživatelů zvyklá. Díky novým multimediálním klávesám je ovládání přehrávání zvukových a filmových souborů, např. přehrání nebo přetočení zpět a vpřed, ještě jednodušší. Díky portu HDMI se lze připojit přímo k zobrazovacím zařízením s vysokým rozlišením.

Data jsou důležitá

Technologie HP DriveGuard chrání data prostřednictvím ochrany pevného disku před fyzickými nárazy. Klávesnice odolná vůči polití chrání důležité součásti notebooku před následky mírného polití, ke kterému může při používání dojít. Pokud se uživatel bude chtít notebooku zbavit, nástroj HP Disk Sanitizer zajistí kompletní odstranění dat z disku. Díky nástroji HP Support Assistant lze notebook spravovat snadněji než kdy dříve. Jednoduchý předinstalovaný software pomáhá udržet kvalitní výkon počítače a vyřešit případné problémy pomocí automatického vyladění, vestavěné diagnostiky a asistované pomoci.

Podobně jako všechny business notebooky HP, i HP 625/620 podstoupily více než 100 000 hodin přísného testování kvality s cílem zajistit nejvyšší standardy v konstrukci, materiálech a komponentech.(4)

Ceny a dostupnost (5)

Dostupnost produktů se bude lišit podle regionu a země.

HP 625 by měl být k dispozici v červnu s doporučenou koncovou cenou začínající na 11 290 Kč s DPH.

HP 620 je již na trhu a jeho koncová doporučená cena začíná na 12 490 Kč s DPH.

Více informací o produktech, včetně specifikace produktu a fotografií, je k dispozici na www.hp.com.

(1)Bezdrátový přístupový bod a internetové služby jsou vyžadovány pro tuto funkci, a nejsou součástí produktu. Dostupnost veřejných bezdrátových přístupových bodů může být omezena.

(2)Pro WWAN nebo Gobi je nutné samostatně zakoupit poskytování těchto služeb. Informujte se u poskytovatele na dostupnost a pokrytí.

(3)Podmínkou zobrazení ve vysokém rozlišení je obsah v odpovídající HD kvalitě.

(4)Cílem testů nebylo ohodnotit vhodnost pro kontrakty Ministerstva obrany USA či pro použití armádou. Výsledky testů nejsou zárukou budoucího výkonu v testovaných podmínkách.

(5)Odhadovaná cena. Ceny se mohou v jednotlivých obchodech lišit.

Další článek: Zprávy Živě: Konec IE6 a začátek iPhone 4

Témata článku: Přetočení, Integrovaná webkamera, Automatické přetočení, Vysoký dosah, HP Notebook, Kompletní pokrytí, Integrovaná technologie, Webkamery, Koncová cena, Home Design, Profesionální AMD, Rozumná úhlopříčka, Kvalitní klávesnice, Důležitá součást, Nejprodávanější notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu