Housingové centrum VOLNÝ je v pořádku

13. dubna 2007. Vzhledem k výpadku housingového centra jiné telekomunikační společnosti, ke kterému došlo v objektu Telehouse Nagano, kde sídlí rovněž společnost VOLNÝ, tato společnost upozorňuje, že jejího housingové centra se výpadek nijak nedotkl a všechna zařízení a servery jsou v pořádku. Mezi klienty patří například i servery jedné on-line banky, nebo velmi oblíbeného portálu on-line radií www.play.cz.
Housingové centrum VOLNÝ je v pořádku

K výpadku housingového centra jiné telekomunkační společnosti došlo dne 12. dubna 2007. Vzhledem k tomu, že k výpadku došlo v objektu Telehouse Nagano, kde sídlí a má i své housingové  centrum společnost VOLNÝ, zákaznická linka VOLNÝ zaznamenala zvýšený počet dotazů na fungování housingového centra VOLNÝ.

„Rád bych naše zákazníky uklidnil. Housingového centra VOLNÝ se výpadek nedotkl. Všechna zařízení a servery zde umístěné fungují a jsou v běžném provozu,“ upozorňuje generální ředitel VOLNÝ, Clemens Wohlmuth.

Housingové centrum VOLNÝ zaznamenalo v loňském roce enormní nárůst zákazníků i provozu. Za rok 2006 došlo k nárůstu datového toku na dvojnásobek a v současné době zaznamenává VOLNÝ ve špiččce provoz o rychlosti až 2 Gigabity za sekundu, což je více jak dvonásobek oproti počátku roku.

VOLNÝ, kromě široké nabídky hlasových služeb a internetového připojení, nabízí svým zákazníkům housingové služby, a to službu VOLNÝ Server Housing a VOLNÝ Telehousing. VOLNÝ Server Housing je určen jak pro menší a méně náročné zákazníky (VOLNÝ Server Housing START), tak pro náročnější klientelu, kdy zákazník využívá službu VOLNÝ Server Housing PRO, což je profesionální housing s mnoha nadstandardními parametry. Služba VOLNÝ Telehousing je vhodná pro společnosti, které chtějí provozovat telekomunikační aplikace a potřebují zajistit připojení k veřejné telefonní síti, popřípadně hledají prostory pro umístění své ústředny či serveru s telefonními kartami.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje