Hostované řešení Exchange a SharePoint od společnosti Gauzy

Hostované řešení Exchange a SharePoint od společnosti Gauzy

Praha, 23. 5. 2007. Společnost Gauzy, s.r.o. uvádí na český trh, za podpory společností Microsoft ČR a Microsoft CEE, profesionální e-mail a web pro spolupráci v týmu – hostované řešení Exchange a SharePoint. Koncovým uživatelům přináší jedinečný nástroj pro obchodní e-mail, sdílení kalendářů a úkolů, spolupráci na dokumentech a efektivní komunikaci se zákazníky a partnery bez nutnosti počáteční investice. Řešení je otevřené partnerům a umožňuje jim poskytovat sofistikované služby hostovaného Exchange a SharePoint plně pod svojíu vlastní značkou (tzv. Whitelabel program).

Exchange je obchodní e-mail pro efektivní komunikaci a kolaboraci ve firmě. Umožňuje sdílení kontaktů a kalendářů, plánování volného času a úkolů v týmu, sdílení veřejných složek, atd. Poštovní schránka Exchange včetně kontaktů, kalendáře a úkolů je dostupná nejen z kanceláře, ale i na cestách, z mobilních telefonů a internetových kaváren.

V nabídce jsou tři základní verze balíčky Exchange Gold, Exchange Silver a Exchange Bronze podle požadavků zákazníků na mobilitu a produktivitu,a každá z těchto variant obsahuje vícecestnou ochranu proti nevyžádané poště a virům. Služba je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a nabízí plnou integraci s ostatními produkty sady Microsoft Office. 
Ke každé verzi lze dokoupit rozšiřující služby jako například další mailboxy, rozšiřující kapacitu úložiště pro celou organizaci nebo mobilní telefonyzařízení SmartPhone ači PDA s Windows Mobile, které naplňuje vizi mobilní kanceláře v kapse. 

SharePoint funguje jako intranet pro spolupráci v týmu a komunikaci s partnery a zákazníkyje web pro spolupráci v týmu a sdílení informací a dokumentů. K dostání je ve dvou variantách SharePoint Silver a SharePoint Gold a nabízí jedinečný nástroj pro sdílení informací a dokumentů zvýšení produktivity a je, plnou integraci  plně integrován se sadou Microsoft Office. SharePoint obsahuje předdefinované šablony pro podporu spolupráce a rozvoje Vašeho podnikání., šablony pro rozvoj a podporu vašeho podnikání, vysokou dostupnost a pravidelné zálohování dat, ale i snadné nastavení a přehled o platbách a fakturách. V případě potřeby lze ke službě SharePoint dokoupit rozšiřující kapacitu úložiště nebo další uživatele.

Díky přehlednému webovému ovládacímu panelu si koncový zákazník může sám snadno vytvořit a konfigurovat poštovní schránky Exchange a weby SharePoint bez nutnosti znalosti IT. V ovládacím panelu také nalezne informace o čerpání zdrojů zakoupených služeb a přehled o fakturaci a evidovaných platbách. Podpora pro konfigurace Outlook, Exchange a SharePoint je zákazníkům služby k dispozici zdarma.

„Pro malé společnosti od 3 do 25 uživatelů máme připravenou kombinaci produktů Exchange a SharePoint ve speciálních zvýhodněných balíčcích, které nabízíme ve třech variantách v závislosti na požadavcích koncových zákazníků“, představuje Otakar Školoud, technický ředitel společnosti Gauzy, s.r.o. speciální nabídku a dále dodává, „díky našemu hostovanému řešení získají koncoví uživatelé jedinečný nástroj pro zvýšení produktivity práce a stanou se tak konkurenceschopnější. Nejen ze své kanceláře, ale i z mobilních telefonů, internetových kaváren a dalších mobilních zařízení mohou spolupracovat na dokumentech a publikovat informace svým partnerům a zákazníkům.“ 

Všechny služby jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu s garancí dostupnosti 99,99% (zakotveno ve smlouvě SLA), umístěny na vysoce redundanních technologií v zabezpečeném datovém centru.. Systém je trvale monitorován, veškerá data jsou pravidelně zálohována a manipulace s nimi je podrobena přísným bezpečnostním pravidlům. Služby Exchange a SharePoint rostou společně se svými uživateli bez nutnosti dalších investic a jasnou cenou. vždy s aktuální verzí Microsoft Outlook.

Hostované řešení Exchange a SharePoint je ojedinělé a inovativní díky implementaci a lokalizaci technologie PEM od společnosti SWsoft. Je otevřené partnerům z oblasti poskytovatelů internetu, telefonních operátorů, hostingových společností, portálů a distributorům HW, kterým umožňuje poskytovat sofistikované služby pod svou vlastní značkou (tzv. Whitelabel program).

„Implementovali jsme a lokalizovali robustní řešení PEM společnosti SWsoft pro automatizaci datového centra a hostované služby, které umožňuje jedinečné dodání služeb koncovým zákazníkům. Díky našemu řešení mohou partneři ihned prodávat sofistikované služby Exchange a SharePoint plně pod vlastní značkou bez nutnosti investice do nákladné infrastruktury a vývoje.

Partnerům, kteří by chtěli prodávat tyto sofistikované služby pod vlastní značkou s využitím našeho řešení PEM, můžeme nabídnout řešení webového obchodu, jejich vlastní e-shop, ovládací panel pro jejich zákazníkyů, přizpůsobení řešení jejich obchodnímu modelu, vlastní balíčky služeb, distribuci faktur s  notifikací a mnoho dalšího“, uzavírá Otakar Školoud, „díky našemu profesionálnímu zaměření na Exchange a SharePoint mohou naši zákazníci a partneři využít i našeho know how v oblasti vzdálené i lokální zákaznické podpory, outsorsované infolinky nebo distribuce hardwaru.“ 

Váš názor | A4Tech X6-76D „GLaser“ na každý povrch

Témata článku: Microsoft, Speciální nástroj, Sdílení, Připravená šablona, Gold, Otevřený nástroj, Dostupná informace, Sharepoint, Silver, Koncový uživatel, Exchange, Ovládací panel, Web Mail, Poštovní schránka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší