Horké letní ceny notebooků Compaq

30. července 2001
Skleněné počítače zítřka
Compaq nabízí do konce srpna 2001 vybrané modely řad Armada a Presario za zvýhodněné ceny
Horké letní ceny notebooků Compaq

 

Praha, 17. července 2001 – Compaq Computer ČR přichází na náš trh se speciální nabídkou „prázdninových cen“ u vybraných notebooků řad Compaq Presario a Compaq Armada. Zákazníci Compaqu tak mohou získat bezkonkurenční kombinaci poměru užitné hodnoty a výkonu s cenou u značkových notebooků, které jsou primárně určeny pro dynamicky se rozvíjející malé a střední podniky (Small and Medium Businesses - SMB). Notebook Compaq Presario si zákazníci Compaqu mohou zakoupit v ceně již od 34 980,- Kč.* Připlatí-li si kupující u vybraných modelů notebooků Compaq Presario 8 000,- Kč*, získají společně s notebookem také handheld iPAQ Pocket PC H3630, nejprodávanější PDA na trhu, jehož běžná cena je 19 980,- Kč*. Letní nabídka Compaqu platí od 16. července 2001 do konce srpna 2001.

 

Speciální letní akce Compaqu se týká následujících notebooků:

·        Compaq Presario 12XL403 s procesorem Intel Celeron, TFT displej o úhlopříčce 12,1”,

·        Compaq Presario 12XL414 s procesorem Intel Celeron, TFT displej 13,3”,

·        Compaq Armada 110 s procesorem Intel Celeron, TFT displej 14,1”,

·        Compaq Armada 110 s procesorem Intel Pentium III, TFT displej 14,1”,

·        Compaq Evo N150 s procesorem Intel Pentium III, TFT displej 14,1”.

 

„I v průběhu léta vycházíme našim zákazníkům vstříc. Mohou si vybrat značkový notebook podle svých představ a požadavků, a to za velice příznivou cenu,“ říká Petr Svoboda, produktový manažer, Compaq ČR. „Do prodejní akce ‘letní ceny‘ jsme zařadili notebooky pro všechny typy zákazníků – jak pro manažery požadující profesionální nasazení, tak pro uživatele – jednotlivce. Věříme, že si z naší nabídky vyberou.“

 

Compaq Presario

Compaq Presario 12XL403 je nejlevnější internetový notebook s 12” TFT monitorem na našem trhu. Nabízí procesor Intel Celeron 700 MHz, paměť 128 MB, harddisk o kapacitě 10 GB, DVD mechaniku, modem kartu 56K. Pracuje pod operačním systémem Microsoft Windows Millenium CZ. Jeho „letní cena“ je 34 980,- Kč*.

 

Nejzajímavější nabídkou značkového notebooku na trhu s velkým displejem (13,3”) a mechanikou DVD-ROM je Compaq Presario 12XL414 s procesorem Intel Celeron 700 MHz. Další charakteristiky tohoto modelu jsou: paměť 128 MB, 10GB pevný disk, DVD mechanika, modem karta 56K a operační systém Microsoft Windows Millenium CZ. Při ceně 42 980,- Kč* se jedná se o nejvybavenější notebook s 13,3” TFT displejem.

 

K oběma výše jmenovaným notebookům si navíc mohou zákazníci Compaqu za příplatek 8 000,- Kč* pořídit nejprodávanější PDA na trhu – Compaq iPAQ H3630. Detailní údaje o tomto palmtopu a jeho cenových relacích naleznete na adrese http://www.compaq.cz/produkty/handheldy/pocketpc/ipaqpc_h3630.shtml.

 

Compaq Armada

Notebooky řady Compaq Armada představují tzv. notebooky „all in one – vše v jednom“. Jsou určeny pro rychle rostoucí firmy a pro zákazníky, kteří hledají značkové vybavené notebooky s vysokým výkonem za velmi atraktivní cenu.

Letní ceny se týkají modelu Compaq Armada 110 se 14,1” TFT displejem a

·        procesorem Intel Celeron 700 MHz, pamětí 64 MB SDRAM, harddiskem 10 GB, FDD a CD-ROM mechanikou, modemem Ethernet 10/100, modem kartou 56K a operačním systémem Microsoft Windows Millenium CZ. Notebook o hmotnosti 3,1 kg nabízí společnost Compaq za 54 980,- Kč*.

·        procesorem Intel Pentium III 800 MHz, pamětí 64 MB SDRAM, harddiskem 10 GB, FDD a DVD-ROM mechanikou, modemem Ethernet 10/100, modem kartou 56K a operačním systémem Microsoft Windows Millenium CZ. Tento notebook váží 3,1 kg a jeho cena je 63 980,- Kč*.

 

Compaq Evo

V letní nabídce společnosti Compaq najdete také nový model Compaq Evo N150. Jedná se o jeden z nejlehčích notebooků se zabudovanou DVD-ROM mechanikou. Compaq Evo N150 má 14,1” TFT displej, procesor Intel Pentium III 800 MHz, paměť 64 MB SDRAM, pevný disk o kapacitě 15 GB, DVD-ROM mechaniku (je možné ji vyměnit za FDD mechaniku), modem Ethernet 10/100, modem kartu 56K a pracuje pod operačním systémem Microsoft Windows Millenium CZ. Jeho „letní cena“ je 74 980,- Kč*.

 

Více informací o uvedených noteboocích Compaq naleznete na:

http://www.compaq.cz/produkty/presario/notebooky.shtml (Compaq Presario),

http://www.compaq.cz/produkty/ntb/a110/a110.shtml (Compaq Armada), http://www.compaq.cz/produkty/ntb/evo/n150.shtml (Compaq Evo).

 

Více informací o této speciální letní nabídce Compaqu naleznete na adrese: http://www.compaqplus.cz/Browse/Document.asp?ID=697.

 

*    Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

O společnosti Compaq

Compaq Computer je globální, zákaznicky orientovaná firma, která implementuje modely měnící staré dodavatelské řetězce na konzistentní dialog mezi zákazníky a výrobcem. Compaq navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh hardware, software, řešení a služby včetně špičkových počítačových řešení pro velké podniky, kritická obchodní řešení a komunikační produkty, komerční desktopové a přenosné osobní počítače a spotřebitelské osobní počítače. Produkty Compaq jsou určeny pro zákazníky z podnikového, domácího i vládního sektoru. Zákaznickou podporu a informace o společnosti Compaq a produktech a službách Compaqu naleznete na adrese www.compaq.com.

 

V České republice se Compaq profiluje jako dodavatel kompletní infrastruktury pro CRM (Customer Relationship Management). Realizuje a implementuje procesy nezbytné pro transformaci na novou ekonomiku. Produkty a služby společnost prodává a podporuje prostřednictvím Zákaznického centra Compaq (02/61 108 108), internetového obchodu CompaqPlus (www.compaqplus.cz) nebo prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů, kterých má okolo 340. Podle zdrojů IDC byly servery, osobní počítače a notebooky Compaq v České republice v kalendářním roce 2000 nejprodávanější značkou. Informace o společnosti Compaq v ČR naleznete na adrese www.compaq.cz.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

Senta Čermáková                                                       Daniela Beranová                   

Compaq Computer, s.r.o.                                           Herald Communications          

Tel. (02) 61 108 316                                                  Tel. (02) 2423 2650               

Fax (02) 61 108 112                                                  Fax (02) 2423 2653               

senta.cermakova@compaq.com                                 beranova@herald-pr.cz          

 

Tiskové zprávy a ostatní tiskové materiály české pobočky společnosti Compaq Computer najdete v novém virtuálním press officu na: http://www.compaq.cz/press/press.shtml

 

Váš názor Další článek: Skleněné počítače zítřka

Témata článku: Notebooky, Microsoft, Armada, Compaq, Nejprodávanější model


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 44

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky