Holding Unicorn se přestěhoval do komplexu River City Prague

Společnosti holdingu Unicorn, doposud sídlící v pěti různých budovách, se přestěhovaly do společných nových prostor kancelářské budovy Danube House v komplexu River City Prague.
Holding Unicorn se přestěhoval do komplexu River City Prague

 

Novou adresu mají od nového roku sSSSpolečnosti holdingu Unicorn. Holding se přestěhoval do společných prostor v budově Danube House, která je součástí komplexu River City Prague v Karlíně. V Praze doposud holding využíval pěti různých budov a tento systém již přestával stačit potřebám dynamicky se rozvíjející firmy. Vedení společnosti si od přestěhování slibuje další zjednodušení spolupráce mezi jednotlivými společnostmi skupiny Unicorn, stejně jako zefektivnění pracovních procesů. Sídla poboček mimo Prahu zůstávají nezměněna.

 

„Očekávám, že sestěhování skupiny do společných prostor zkvalitní a zejména zrychlí práci celého holdingu,“ řekl o důvodech stěhování Vladimír Kovář, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Unicorn. Dosavadní růst celého holdingu Unicorn hrál při rozhodování o přestěhování společnosti také významnou roli. „Firma expanduje a dosavadní prostory nám už byly malé, proto jsme se rozhodli přestěhovat do větších prostor v jedné budově,“ vysvětluje Vladimír Kovář. „Volba adresy nového působiště společnosti Unicorn nebyla náhodná. Při výběru nových kancelářských prostor jsme požadovali, aby budova splňovala požadavky na možnost flexibilního uspořádání a poskytovala moderní pracovní podmínky,“ dodává Vladimír Kovář. Budova Danube House plně koresponduje s firemní filozofií společnosti Unicorn.

 

Danube House se bezpochyby zařazuje k novým architektonickým dominantám hlavního města. „Protože využíváme nejvyšší patra budovy, máme navíc jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu. Myslím, že naši zaměstnanci si toto krásné a moderní pracovní prostředí určitě zaslouží,“ dodal Vladimír Kovář.

 

O Danube House

 

Danube House je vlajkovou lodí projektu River City Prague na Rohanském ostrově v Praze. Je první energeticky úspornou administrativní budovou ve střední Evropě a v roce 2003 byla na veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí MIPIM ve francouzském Cannes oceněna jako nejlepší projekt pro budoucnost.

 

O společnosti Unicorn

Unicorn je moderní, dynamická skupina společností zaměřující se na poskytování komplexních služeb v oboru informačních systémů (IS) a informačních a komunikačních technologií (ICT).

Posláním celé skupiny je poskytovat svým zákazníkům špičková řešení, produkty a služby v následujících oblastech: projekce a konstrukce informačních systémů, integrace IS, provoz a servis IS, konzultace, školení a vzdělávání, distribuce, standardní řešení, internet a multimédia, infrastruktura a ICT recruitment.

Skupina vznikla založením společnosti Unicorn, spol. s r.o. v roce 1990. Dnes celou skupinu zastřešuje Unicorn, a.s. se základním jměním 87 milionů Kč. Unicorn dále tvoří společnosti: Unicorn Applications, Unicorn Consulting, Unicorn Distribution, Unicorn Education, Unicorn Multimedia, Unicorn Services, Unicorn Solutions, Unicorn Systems, Unicorn Technologies, Deckard & Penfield, NeatCode, Vigour a zahraniční pobočky na Slovensku, v Chorvatsku a USA.

 

Tato i všechny ostatní tiskové zprávy společnosti UNICORN jsou k dispozici na adrese http://www.unicorn.cz/press.

Váš názor Další článek: Microsoft nabízí software pro spolupráci Windows a Linuxu zdarma

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Unicorn, Recruitment, Holding, Kancelářské potřeby praha, House, River, Cannes, Budova


Určitě si přečtěte

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 5

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 57

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

** Rozhodujete se mezi Netflixem a HBO Go? Věřte, bude hůř ** Na trhu je mnohem víc ambicióznějších streamovacích služeb ** Některé by mohly do ČR zamířit ještě letos

Lukáš Václavík | 45

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

** České nebe každý den křižuje hromada exotických letounů ** Na populární mapě Flightradar24 je ale nenajdete ** Jsou to vojenské letouny USA, UK a NATO

Jakub Čížek | 37

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 10

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

** Rozšířené realitě i po letech chybí praktické využití ** Selhaly mobilní aplikace i AR brýle ** Floridské studio to proto zkusí přes bizarní erotiku Hybri

Jakub Čížek | 20

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 2


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11