Hokejové přenosy na internetu

V únoru budou mít všichni uživatelé mobilních telefonů, tedy i konkurenčních operátorů možnost sledovat živé přenosy z hokejových zápasů O2 extraligy ledního hokeje na internetu za pouhých 10 Kč denně. Návštěvníkům portálu www.o2hokej.cz stačí zaslat jedinou SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 9041110 a obratem obdrží přístupové heslo, které jim umožní sledovat všechny utkání, která jsou v daný den vysílána.
Hokejové přenosy na internetu

„Přenosy ze stadiónů Sparty, Liberce a Pardubic nebudou vysílány žádným jiným médiem a tak se jedná o jedinou možnost, jak utkání vidět, pokud se nedostanete přímo na stadion,“ říká Stanislav Kůra, výkonný ředitel pro strategii a rozvoj produktů společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Utkání budou vysílány bez komentářů s reálnou zvukovou kulisou ze stadionu. K jejich sledování není třeba instalovat žádné speciální programy či aplikace. Díky tomu, že přístupové heslo platí celý den mohou například 16.2. návštěvníci webu shlédnout za pouhých 10 Kč přenos všech tří zápasů.

Souběžně s internetovým vysíláním hokeje na internetu nabízí portál wap.o2hokej.cz možnost sledovat zákazníkům O2 všechna nabízená utkání také v mobilu a navíc za neuvěřitelnou 1 Kč za zápas, bez placení za přenesená data. Tato speciální cenová nabídka platí od 1.2. do 20. 2. 2007. HokejTV bude dostupná v 2G i 3G síti. Službu lze nalézt ve wapovém menu O2 Active v sekci O2hokej či video. Nejjednodušším způsobem, jak si HokejTV objednat, je poslat SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 999888, zákazník následně obdrží do telefonu aktivní odkaz přímo do služby, který si může uložit pro pozdější opakovaný přístup. Navíc je pro fanoušky přichystáno speciální MMS zpravodajství o výsledcích jejich oblíbeného týmu. Jeho součástí je také upozornění na zápas daného týmu přenášeného v rámci HokejTV.

Váš názor | Super tenké flash disky od Transcend

Témata článku: Video, MMS, Přenesené číslo, Sparta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší