Hledají se geniální vývojáři: Skype otevírá v Praze u Anděla svou pobočku

Praha, 25. dubna 2007 – Skype dnes potvrdil, že jeho vývojová pobočka bude otevřena koncem května v Paláci Křižík u Anděla a nyní probíhá výběrové řízení až na 30 PHP, C++ a C softwarových vývojářů.
Hledají se geniální vývojáři: Skype otevírá v Praze u Anděla svou pobočku

„Čeští programátoři patří mezi nejlepší na světě,“ řekl Philippe Bernard, Software Development Manager Skype, odpovědný za pražskou kancelář. „Naší první prioritou je vybudovat tým zkušených web backend vývojářů v PHP a vytvořit tým pro backend v C/C++ a Core Library v C++.“

Ačkoli relativně nepočetný, pražský tým bude přispívat k obohacení komunikace 196 milionů uživatelů Skype po celém světě. Vývojáři budou úzce spolupracovat s 300členným vývojovým střediskem v estonském Tallinnu.

Philippe Bernard říká, že práce pro Skype je více než běžné zaměstnání. „Hledáme chytré lidi, kteří nejsou jen skvělými vývojáři, ale také chtějí plně využít svou osobnost a představivost.  Chci být obklopen nekonvenčními génii, kteří se stanou součástí Skype rodiny v našich krásných mimořádně inspirativních kancelářích.”

Váš názor Další článek: Apple představil Final Cut Studio 2

Témata článku: Skype, Development, Tallinn, Odpovědný člověk

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší