Hlasová služba ha-loo společnosti ha-vel internet s.r.o. přichází s dalšími novinkami

3. listopadu 2005
Google je na burze velmi úspěšný
Nový protokol pro nízké rychlosti internetového připojení. ha-loo nově podporuje protokol IAX! Hlavní výhodou protokolu IAX je využití pouze jednoho portu pro přenos hlasu, což umožňuje výrazně lepší průchodnost přes firewally. Nastavení protokolu (SIP/IAX) se provádí v sekci "změna údajů" po přihlášení klienta na ha-loo účet.
Hlasová služba ha-loo společnosti ha-vel internet s.r.o. přichází s dalšími novinkami

Bonus pro volání

 

Jako speciální podzimní  bonus poskytuje služba ha-loo navíc  50Kč kreditu zdarma pro všechny, kteří si nabijí svůj ha-loo účet částkou 1000Kč a vyšší (akce platí od 1.11.2005). Navýšená částka bude klientovi připsána okamžitě s připsáním tisícikorunového (a vyššího) kreditu.

 

Lepší a rychlejší konfigurace softwarového telefonu

 

ha-loo také nyní umožňuje mnohem jednodušší konfiguraci softwarového telefonu x-lite. Po přihlášení se na ha-loo účet je možno si stáhnout registrační soubor pro konfiguraci daného ha-loo účtu (v sekci Informace/Nastavení SIP/IAX). Spuštěním tohoto souboru se Váš x-lite nastaví zcela automaticky, je nezbytné pouze doplnit ha-loo heslo a pak můžete začít službu ihned využívat.

 

Zlepšení detekčního software pro posouzení kvality linky

 

Nová verze programu voiptest (https://ha-loo.ha-vel.cz/index.php?id=11) umožňuje ještě kvalitnější otestování připojení k Internetu a lepší posouzení vhodnosti linky pro provozování služby ha-loo.

Témata článku: Internet, Bonus

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje