Hitachi TagmaStore Network Storage Controller se stal nejlepším produktem na trhu storage pro podniky

12. prosince 2005 — Hitachi Data Systems Corporation, dodavatel řešení Application Optimized Storage™ a stoprocentní dceřiná firma korporace Hitachi, Ltd. (NYSE: HIT), dnes oznámila, že významný komentátor dění na trhu se storage Jon William Toigo označil Hitachi TagmaStore™ Network Storage Controller za nejlepší produkt na trhu podnikových storage systémů. Jon Toigo při vybírání produktů roku vyhodnocoval desítky systémů. Hlavní technolog Hitachi Data Systems Hu Yoshida byl navíc jmenován CTO roku v odvětví storage.
Hitachi TagmaStore Network Storage Controller se stal nejlepším produktem na trhu storage pro podniky

„Po přezkoumání mnoha produktů, které byly uvedeny na trh během roku 2005, se na první místo mého seznamu dostal Hitachi TagmaStore Network Storage Controller jako elegantní storage pro střední podniky,“ řekl Jon William Toigo, předseda Data Management Institute a CEO konzultační a výzkumné firmy Toigo Partners International, zabývající se správou dat. „Pro společnosti, které upřednostňují technologii fibre channel, zjednodušuje Network Storage Controller návrh, správu a virtualizaci tohoto řešení.“

 

Hitachi TagmaStore Network Storage Controller model NSC55 spojuje funkcionalitu podnikové třídy s modulárním a prostorově úsporným uspořádáním v racku, a vyhovuje tak požadavkům jak firem začínajících s technologiemi storage, tak rychle rostoucích podniků střední velikosti. Zároveň podporuje distribuované aplikace nebo aplikace omezené na jednotlivá oddělení, používané ve velkých podnicích. Model NSC55, založený na crossbar switch architektuře Hitachi Universal Star Network™, je vybaven takovými funkcemi, jako je novátorsky navržená virtualizace implementovaná v kontroléru storage systému, dále logický partitioning a univerzální replikace. Tyto funkce se poprvé objevily v platformě Hitachi TagmaStore Universal Storage Platform pro otevřené systémy a mainframová prostředí, jejímž uvedením na trh vznikla nová kategorie storage produktů.

 

Hu Yoshida byl jmenován Jonem Toigem z mnoha konkurentů pro svou jasnou vizi působení na trhu se storage systémy a za způsob, jakým se jeho společnost odlišuje od ostatních. „Hu Yoshida se zřetelně odlišuje od svých konkurentů vlastním návrhem architektury a schopností vidět dopředu její další vylepšování,“ poznamenal Jon Toigo.

 

Hu Yoshida je odpovědný za definici směru technického vývoje Hitachi Data Systems Corporation a rozšiřuje úsilí společnosti při vývoji řešení Application Optimized Storage vhodných pro řešení problémů spojených s takovými otázkami, jako je compliance (soulad provozu se zákony a vyhláškami), governance (řízení systémů) a provozní riziko. Hrál také významnou roli při definování iniciativy Hitachi TrueNorth™, společného úsilí o vývoj otevřené, na standardech založené správy storage systémů, které vedlo k vývoji softwaru pro správu storage Hitachi HiCommand® Suite.

Témata článku: Compliance, Hitachi, Storage, Modulární návrh

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí