Hitachi představuje nový komplet domácího kina

Praha 17.5.2005 – Nejnovější systém Hitachi pro domácí kino je určen pro všechny, kteří chtějí do svého obývacího pokoje vnést vůni digitálního věku a ještě tak neučinili. Hitachi HTD-K180 nabízí moderní technologie zabalené do stylového elegantního designu. Je vybaven duální laserovou mechanikou pro čtení disků CD-R a CD-RW vypálených jako VCD či SVCD. Soubory MP3 lze samozřejmě na HTD-K180 přehrávat z kompaktních disků také. Systém současně zvládá i čtení zapisovatelných DVD disků ve standardu DVD-R.
Hitachi představuje nový komplet domácího kina

Celkový výkon sestavy je 160 W RMS, což znamená, že i středně velký pokoj se zaplní hlomozem drtících se aut, letícími kulkami a praskajícími kostmi. Každý ze satelitních reproduktorů má konkrétně výstupní výkon 25 W a subwoofer disponuje výkonem 35 W. O kvalitní zvuk bez zkreslení se ale také stará vestavěný digitální zesilovač a digitální procesor signálu (DSP). Systém dokáže dekódovat zvuk v normách DTS i Dolby Digital a stereo signál může upravovat do prostorového zvuku pomocí Dolby Prologic II, které nabízí mnohem lepší výsledný efekt než původní verze. Pro poslech hudby lze zvolit i jeden ze čtyř módů: Rock, Jazz, Pop a Classic.

Jako každý dobrý systém obsahuje ve svém nitru HTD-K180 digitální  FM/AM tuner s podporou RDS (Radio Data System).

Nový komplet domácího kina Hitachi je prodáván za velmi výhodnou cenu, která ho činí dostupným téměř každému. Skutečně, kvalitní domácí kino už dnes není otázkou velkých investic.

V západní Evropě je v současnosti uveden na trh kromě HTD-K180 ještě další komplet (HTD-K185). Ten má oproti K180 vestavěn digitální TV tuner, který umožňuje příjem digitálního vysílání a digitálního teletextu.

Digital Media Group, která je součástí HITACHI Europe Ltd, je odpovědná za celoevropský prodej a distribuci digitálních displejů HITACHI, spotřební elektroniky, projekčních produktů a systémů průmyslové televize.

Díky pěti klíčovým oblastem produktů má HITACHI Digital Media Group výborné postavení pro poskytování digitálních řešení pro domácnost i firmy. Mezi klíčové řady produktů patří řešení pro domácí i firemní aplikace, zahrnující plazmové televizory a plazmové monitory, LCD monitory pro domácí a kancelářské aplikace, kompletní řadu video a datových projektorů, DVD kamery a přehrávače, moderní řešení v oblasti skenování pro firmy a vládní instituce a ve své třídě nejlepší produkty pro ukládání dat na PC i přenosných počítačích.

Více informací naleznete na stránkách společnosti HITACHI Digital Media na adresách:
http://www.HITACHI-online.cz
http://www.HITACHIdigitalmedia.com

Váš názor Další článek: Microsoft čelí žalobě kvůli Excelu a Accessu

Témata článku: Sestavy, FM Radio, Kino, Radio 1, Jazz, Nitro, Radio, Domácí projektor, Zesilovače, Tunery, Rocky, Teletext, Rock, FM Tuner, Domácí kina, Hitachi, Domácí kino, Komplet, Satelitní komplety


Určitě si přečtěte

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

** Přehled nejhorších počítačů na světě ** Šílené konstrukce a materiály ** Jak to dopadne, když se o počítač nestaráte

Karel Javůrek | 24

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

** Google zavádí techniku ScrollToTextFragment ** Umí vytvořit odkaz na konkrétní slovo na stránce ** Podle kritiků by to mohl být bezpečnostní problém

Jakub Čížek | 40

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 67Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor