Hitachi Data Systems zahrnula do svého nového globálního zákaznického a partnerského programu i vzdělávání SNIA

Storage Networking Industry Association 2006 Winter Symposium, SAN JOSE, Kalifornie – 26. ledna 2006 — Hitachi Data Systems Corporation, dodavatel řešení Application Optimized Storage™ a stoprocentní dceřiná firma korporace Hitachi, Ltd. (NYSE: HIT), dnes na sympoziu asociace SNIA (Storage Networking Industry Association) představila nový program pro vzdělávání svých zákazníků a partnerů.
Hitachi Data Systems zahrnula do svého nového globálního zákaznického a partnerského programu i vzdělávání SNIA

Hitachi Data Systems Certified Storage Professional Program je určen k doplňování a vyhodnocování znalostí a zkušeností partnerů, zákazníků a zaměstnanců Hitachi Data Systems, týkajících se architektury, implementace, podpory a správy řešení  pro ukládání dat od této společnosti. Hitachi Data Systems se tak stává prvním členem SNIA, který do svých vzdělávacích programů zahrnul nezávislý certifikační program této asociace, což umožní absolventům urychlit celý certifikační proces a získat nezanedbatelnou konkurenční výhodu.

Na základě dohody bude také SNIA zohledňovat složení zkoušek Hitachi Data Systems Certified Storage Professional Program ve svém vlastním certifikačním programu. Účastníci testů se tak budou moci prokazovat úspěšným absolvováním dvou různých, ale navzájem se doplňujících certifikačních programů v oblasti ukládání dat. Vzájemné uznávání rozšíří dostupnost nabídky výukových programů asociace v oblasti ukládání dat, které jsou nezávislé na dodavatelích, a dále zjednoduší certifikační proces odborníků na storage. Získání vzájemného certifikátu zvýší prestiž účastníků programu Hitachi Data Systems a dále potvrdí jejich dovednosti a znalosti v oboru.

„Hitachi Data Systems úzce spolupracovala se SNIA, aby lépe splnila nároky na dovednosti a znalosti komunity okolo storage,“ řekl Nick Howe, viceprezident Hitachi Data Systems pro celosvětová školení. „Školicí a certifikační program je příležitostí pro všechny partnery, zákazníky a zaměstnance k prohloubení jejich dovedností a znalosti práce s produkty, technologiemi a nejlepšími postupy, které nabízí Hitachi Data Systems, i k rozvíjení jejich zkušeností při zavádění těchto služeb a řešení. Při návrhu tohoto zdokonaleného programu jsme navíc vzali v potaz i připomínky zákazníků a partnerů týkající se znalostí potřebných k určení správné doby pro uvedení na trh a k implementaci.“

Certifikační program Hitachi Data Systems byl částečně vytvořen na základě analytického průzkumu pracovních úloh provedeného SNIA. Jeho výsledky pomohly určit zaměření a metodologii certifikačních a výukových programů SNIA. Globální program Hitachi Data Systems, založený na rolích jednotlivých skupin odborníků, rozvíjí a potvrzuje dovednosti a znalosti svých účastníků jako profesionálů v odvětví storage.
 
„Spolupráce mezi Hitachi Data Systems a SNIA podporuje naše úsilí o rozvoj sítí   pro ukládání dat jako kompletních a důvěryhodných řešení prostřednictvím dostatečného vzdělávání všech, kteří s nimi pracují,“ řekl Wayne M. Adams, předseda asociace SNIA. „Vzdělávací programy poskytované SNIA se dotýkají mnoha oblastí nezávislých na jednotlivých dodavatelích, které jsou vybrány tak, aby zlepšily znalosti správy a administrace storage sítí prostřednictvím dokonalejšího osvojení best practices. Hitachi Data Systems převzala vedoucí roli v odvětví storage převzetím certifikačního modelu SNIA jako základu pro své vlastní certifikační programy.“

Hitachi Data Systems Certified Storage Professional 2006 Program nabízí nejširší škálu dodávaných platforem, aby co nejlépe vyhověl svým zákazníkům a partnerům. Patří mezi ně:

  • globální testování s dohledem
  • testování praktických znalostí s ohledem na výkonnost
  • internetové testování bez dohledu
  • internetové testování s dohledem
  • následné vzdělávání pro recertifikaci

Více informací o Hitachi Data Systems Certified Storage Professional 2006 Program naleznete na http://www.hds.com/products_services/education/certifications.html. O nabídce vzdělávacích programů SNIA se více dozvíte na adrese http://www.snia.org.

O asociaci SNIA
Storage Networking Industry Association je nevýdělečná globální organizace, jejímiž aktivními členy je více než 420 společností a jejich celosvětových poboček a téměř 7100 jednotlivců zahrnujících prakticky celé odvětví storage. Členové SNIA sdílejí společný cíl urychlit přijímání sítí pro ukládání dat jako kompletních a důvěryhodných řešení. SNIA má za cíl poskytovat standardy, vzdělávání a služby, které umožní rozšířit trh otevřených řešení pro storage networking. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách SNIA http://www.snia.org.

O Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems využívá své globální kapacity pro výzkum a vývoj k vývoji storage řešení postavených na špičkových technologiích s takovou výkonností, dostupností a škálovatelností, které maximalizují návratnost investic zákazníků a minimalizují jejich rizika. Firma se zaměřuje na zákaznická hlediska a poskytuje špičkový hardware, software a služby od Hitachi a svých partnerů.

Společnost Hitachi Data Systems s 2900 zaměstnanci obchoduje prostřednictvím přímých i nepřímých kanálů ve veřejném, státním i soukromém sektoru ve více než 170 státech a regionech. Mezi její zákazníky patří více než 50 procent společností uvedených v žebříčku Fortune 100. Více informací naleznete na adrese http:/www.hds.com.

O Hitachi, Ltd.
Hitachi, Ltd. (NYSE: HIT), se sídlem v japonském Tokiu je vedoucí globální společnost v elektronice se zhruba 347 000 zaměstnanci po celém světě. Fiskální rok 2004 (ukončený 31. března 2005) přinesl konsolidované prodeje ve výši 9 027 mld. jenů (84,4 mld. USD). Společnost nabízí široké spektrum systémů, produktů a služeb na trzích s informačními systémy, elektronickými zařízeními, energetickými a průmyslovými systémy, spotřebním zbožím, materiály a finančními službami. Více informací o společnosti Hitachi naleznete na adrese http://www.hitachi.com.

Váš názor | Novell se ptá, kterou Windows-aplikaci nejvíce potřebujete. Chce ji portovat na Linux

Témata článku: Software, Hardware, Storage, Praktická elektronika, Networking, Kompletní nabídka, Hitachi, Znalost, Kompletní sídlo, Praktická elektronika 2016, Adams, Nick, Jednotlivý člen

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší