Hitachi Data Systems už třetí rok po sobě dominuje v oblasti podnikových storage systémů

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB

SANTA CLARA, Kalifornie, 6. září 2007 — Hitachi Data Systems Corporation, stoprocentní dceřiná firma korporace Hitachi, Ltd., (NYSE: HIT) a jediný dodavatel servisně orientovaných storage řešení (Services Oriented Storage Solutions), oznámila, že její systém Hitachi Universal Storage Platform vyhrál už třetí rok po sobě Cenu za kvalitu firmy Diogenes Labs a časopisu Storage v kategorii podnikových storage polí.

Cena reflektuje legendární spolehlivost systémů společnosti Hitachi a její důslednou snahu o dokonalost na poli podnikových storage systémů.

Ceny za kvalitu společnosti Diogenes Analytical Laboratories, Inc. a časopisu  Storage vydavatelství TechTarget byly uděleny na základě průzkumu názorů předplatitelů časopisu Storage, mezi nimiž jsou manažeři, administrátoři a další koncoví uživatelé storage systémů. Hitachi Universal Storage Platform získala nejvyšší hodnocení před pěti dalšími předními podnikovými storage systémy, které byly hodnoceny v pěti různých oblastech: kompetence prodejců, produktové funkce, počáteční kvalita produktů, spolehlivost produktů a technická podpora.

„Děkujeme našim zákazníkům, že už třetí rok po sobě umístili Hitachi na čelo žebříčku,“ řekla Brenda Peffer, viceprezidentka pro globální marketing Hitachi Data Systems. „Tento rok jsme oznámili, že Hitachi vyexpedovala více než 6000 inteligentních řadičů virtuální storage a uvedli jsme novou platformu Hitachi Universal Storage Platform V s první implementací virtualizace s thin provisioningem v podnikové kategorii na světě. Zůstáváme zaměřeni na poskytování novátorských a extrémně spolehlivých řešení, jaká se od Hitachi očekávají.“

Hitachi pokračuje v udržování dominantního postavení na trhu virtualizace podnikových storage systémů. Důkazem je více než 6000 dodaných inteligentních řadičů virtuální storage a unikátní schopnosti platformy Hitachi Universal Storage Platform poprvé uvedené v září 2004. Revoluční platforma odstranila bariéry podnikových storage systémů, když uživatelům poprvé umožnila virtualizovat externě připojené heterogenní storage systémy včetně výrobků od EMC a IBM, logicky oddělit interní a externí storage prostředky kvůli maximalizaci kvality služeb poskytovaných aplikacím, přemisťovat data napříč vrstvami bez přerušení provozu podle potřeb podnikání a pracovat se vzdálenou kopií dat s cílem výrazně zjednodušit udržování kontinuity podnikání.

V květnu 2007 Hitachi ohlásila novou dimenzi ve virtualizaci storage a uvedla Hitachi Universal Storage Platform V, první implementaci virtualizace s přidělováním kapacity storage po malých částech (thin provisioning) v podnikové kategorii na světě. Hitachi Data Systems i nadále poskytuje podnikovým zákazníkům nejlepší výsledky inovací na poli high-endových storage systémů, když kombinuje virtualizaci svazků umožňující přemisťování dat bez přerušení provozu s virtualizací kapacity v rámci těchto svazků. Tím umožňuje přímo snížit náklady na energii, chlazení a prostor alokovaného, ale nevyužitého úložného prostoru.

Hitachi Data Systems také v květnu 2007 uvedla první servisně orientovaná storage řešení (Services Oriented Storage Solutions). Tato inteligentní architektura založená na Hitachi Universal Storage Platform V a mnoha nových inovací storage výrazně změní současný neblahý vliv, jaký mají storage architektury na flexibilitu podniků. Dosáhne toho díky servisně orientovanému přístupu a specifickým funkcím, které umožní podnikovým úsekům a IT upravit storage služby na míru potřebám podnikání a zajistí, že jednotlivá oddělení budou platit pouze za to, co skutečně využívají.

Ceny za kvalitu udílené Diogenes Labs a časopisem Storage mají za cíl určit a ohodnotit produkty s kvalitou a spolehlivostí prověřenými opravdovým používáním. Výsledky jsou odvozeny z průzkumu názorů čtenářů Storage, kteří hodnotí produkty z pěti hlavních hledisek: kompetence prodejců, produktové funkce, počáteční kvalita produktů, spolehlivost produktů a technická podpora. Metodologie vyhodnocování zahrnuje statisticky validní polling, který odstraňuje faktor podílu na trhu. Cílem cen je identifikovat nejspolehlivější produkt na trhu bez ohledu na jméno dodavatele, reputaci nebo velikost. Produkty jsou hodnoceny na škále od 1,0 do 8,0 bodů, kde 8,0 je nejlepší skóre.

Časopis Storage vydavatelství TechTarget je jediný měsíčník, který vedoucím pracovníkům, manažerům a ostatním zaměstnancům podnikových IT oddělení přináší hloubkovou analýzu a přehled o sítích a správě, ukládání a ochraně dat. TechTarget časopis distribuuje v kontrolovaném nákladu 50 000 výtisků IT profesionálům zaměřeným na storage. Storage obdržel mnoho různých cen včetně ASBPE Awards for Editorial Excellence and the Folio: Show „Ozzie“ a „Eddie“ Awards. Redaktoři Storage byli navíc jmenováni finalisty prestižní ceny Jesse H. Neal Awards for Excellence in Business Journalism.

Váš názor Další článek: BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB

Témata článku: , , , , , , , , , ,