HITACHI CP-X400 mění význam pojmů všestrannost, zabezpečení a kvalita

HITACHI CP-X400 mění význam pojmů všestrannost, zabezpečení a kvalita

Praha, 8. června 2007 – Společnost Hitachi Digital Media Group dnes oznámila uvedení nového LCD projektoru CP-X400, který stanovuje nové úrovně významu pojmů jako jsou funkční možnosti, kvalita a výkon, jež uživatelé od projektoru určeného pro obecné použití očekávají. Model CP-X400 je navržen s ohledem na splnění různorodých potřeb obchodních společností i zákazníků z oblasti školení a rozvoje a integruje proto nejoblíbenější a nejhodnotnější vlastnosti, které měly jednotlivé předchozí modely z různých produktových řad. Projektor s jasem 3000 ANSI lumenů je prvním modelem z nové rodiny, využívá nový panel s úhlopříčkou 0,63 palce (1,6 cm) a nabízí nejnovější funkce pro zajištění nejvyšší úrovně využitelnosti, všestrannosti a kvality spolu s nízkými náklady na jeho pořízení.

„Model CP-X400 byl vytvořen s cílem zvýšit laťku, kterou zákazníci očekávají od projektoru pro obecné použití s ohledem na využitelnost a všestrannost spolu s kvalitou, zabezpečením, výkonem a spolehlivostí, pro které je společnost Hitachi již nyní vyhlášená,“ říká Axel Kutschke, hlavní ředitel divize prezentačních produktů společnosti Hitachi Digital Media Group. „Tohoto cíle jsme dosáhli díky spojení některých úplně nových funkcí s již oblíbenými vlastnostmi v jediném projektoru, který tak nabízí výjimečné hodnoty. Profesionálové z oblasti obchodu i školení a rozvoje mají poprvé k dispozici jediné řešení, které podává výkon na nejvyšší úrovni pro jakékoli publikum do 100 lidí bez ohledu na to, zda je projektor instalovaný napevno nebo přenášený.“

Jednou z klíčových vlastností pro použitelnost projektoru CP-X400 je velký a vylepšený elektrostatický filtr vzduchu na 400 hodin provozu, jenž snižuje náklady na údržbu, prodlužuje intervaly jejího provádění a zvyšuje spolehlivost, přičemž přispívá i ke snížené hladině hlučnosti na pouhých 29 dB. Nižší náklady na údržbu i pořizovací náklady navíc umožňuje prakticky zvolené umístění filtru se snadným přístupem z boku projektoru a dvířka pro výměnu lampy v jeho horní části. Možnosti nastavení rozšířil nový režim pro denní světlo, který zajišťuje vylepšené a živější podání obrazu v jasném osvětlení. Model CP-X400 v sobě spojuje jedinečné funkce projektorů Hitachi, jako například pojmenování zdrojů obrazových signálů, přednastavená rozlišení, režimy bílá, černá a zelená tabule a možnost změny frekvence pro infračervené dálkové ovládání spolu se stále oblíbenějším tlačítkem „My Button“, jež zaručuje, že projektor CP-X400 bude snadné používat v jakýchkoli situacích. I zdánlivě malé prvky v designu projektoru jako sériové číslo přemístěné na bok projektoru pomáhají minimalizovat čas a náklady spojené se správou inventáře.

Možnosti zabezpečení a ochrany proti krádeži figurují v seznamu priorit většiny organizací a odvětví vysoko a projektor CP-X400 proto slučuje veškeré bezpečnostní funkce, díky nimž si společnost Hitachi v této oblasti získala uznání celého oboru. Zámek na PIN a zamykání vlastní obrazovky („MyScreen“) rovněž na PIN, možnost použití uzamykacího systému Kensington, bezpečnostní třmen z nerezové oceli, popis znemožňující neoprávněné změny a exkluzivní technologie společnosti Hitachi – heslem chráněný detektor změny polohy projektoru – vylepšují zabezpečení na více úrovních současně. Díky tomu, že vlastní krádež projektoru je obtížnější a že hodnota kradených kusů se na černém trhu snižuje díky možnosti projektor zablokovat, je pravděpodobnější, že model CP-X400 bude oprávněným majitelům sloužit dlouho a hodnotně.

Pro dosažení té nejlepší kvality obrazu je projektor CP-X400 navíc vybaven celou řadou vyspělých funkcí, včetně funkce vyrovnávání gamma křivky, kterou využívá například nejvyšší model projektoru pro domácí kino PJ-TX300.

Témata článku: Projektor, Nejvyšší výkon, Tabule, Zelené tlačítko, Nejvyšší úroveň, Lumen, Nízký jas, Nerezová ocel, Výjimečná vlastnost, Jediná možnost, Obrazová vlastnost, Domácí projektor, Nová možnost, Jediný cíl, Hitachi

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje