Herní notebooky GIGABYTE osloví opravdové hráče i manažery

Herní notebooky GIGABYTE osloví opravdové hráče i manažery

Na český trh herních notebooků vstupuje zavedená značka GIGABYTE. Hráčům představí tři 15,6“ modely řady P35 s tělem tenkým pouze 209 mm a hmotností 2,2 kg. Oslovit chce náročné zákazníky, kteří vedle vysokého výkonu a vizuálního požitku ze hry ocení i designové vlastnosti.  

„Na trh přicházíme s nejvyšší produktovou řadou herních notebooků GIGABYTE P35, která se chlubí výkonným procesorem Intel Core i7 a nejmodernějšími grafickými kartami GTX980M a GTX970M. Díky této kvalitní výbavě přinášíme hráčům slušný desktopový výkon v designovém provedení srovnatelným s manažerskými notebooky,” říká Jakub Cígler, produktový manažer společnosti ABC Data, která je exkluzivním distributorem pro ČR.

Všechny tři modely jsou lokalizovány s operačním systémem Windows 8.1. a nechybí v nabídce významných českých prodejců elektroniky. 

„Vstup značky GIGABYTE do segmentu herních notebooků bezesporu patří na poli české herní komunity k hlavním událostem roku. V konkurenčním boji sázíme nejen na znalost značky GIGABYTE, ale zejména na kvalitu řady P35 garantovanou využitím nejnovějších technologií,“ dodává Jakub Cígler z ABC Data. 

Notebooky GIGABYTE mají vedle výkonného čtyřjádrového procesoru Intel Core i7 i další vychytávky, kterými chtějí hráče zaujmout. Mezi ně patří například velký prostor úložiště dat s až čtyřmi poli pro disky. Silnou stránkou edice P35 je také grafická výbava včetně vysokého rozlišení obrazovky až 2880 x 1620. Premiant značky, model GIGABYTE P35X v3, se navíc pyšní nejvýkonnější grafickou kartou současnosti, která umožní špičkový desktopový výkon i v ultratenkém mobilním zařízení. 

Do konce roku chce ABC Data nabídku herních notebooků značky GIGABYTE rozšířit o dalších deset specifikaci včetně verzí 14" a 17,3". „Český trh má velkou hráčkou základnu, v níž má značka GIGABYTE silné postavení. Náš vstup do segmentu herních notebooků tak byl logickým krokem a nepochybujeme, že naše nejvyšší produktová řada české hráče nadchne,“ komentuje spolupráci obchodní ředitel GIGABYTE Gordon Kao. 

 

Témata článku: Grafické karty do notebooku, Herní model, Jakub, Gordon, Herní řada, Abc, Herní notebook, Nejvyšší výkon

Aktuální číslo časopisu Computer

Vyplatí se ještě těžit kryptoměny?

Velký test studentských notebooků

Test pěti levných soundbarů

Nejlepší chytré hodinky