Herní časopis Doupě slaví úspěchy, tloustne a přidává plnou hru

18. ledna 2006
Corel uvolnil WordPerfect Office X3
Brno, 17. ledna 2006 – Vydavatelský dům Computer Press, a. s., uvedl na trh novou verzi oblíbeného herního časopisu Doupě. Od ledna vychází každé číslo v lepené vazbě, s plnou verzí hry a 116 stranami nabitými herním materiálem.
Herní časopis Doupě slaví úspěchy, tloustne a přidává plnou hru

Za méně než rok od startu časopisu Doupě dosáhl prodaný náklad 20 092 kusů (listopad 2005).

 

Ve druhém ročníku bourá Doupě bariéru mezi PC a konzolemi a dává vzniknout prvnímu multiplatformnímu hernímu časopisu u nás, který přináší informace nejen ze světa her pro osobní počítače, ale také konzolových titulů. Nové uspořádání časopisu přináší kromě pravidelných novinek, preview a recenzí také řadu exkluzivních materiálů, jako jsou jedinečné speciály, témata čísla nebo speciální sekce Bonus Zone, která zahrnuje unikátní redakční rubriky v čele s Naostro (jediný seriál rozhovorů, v němž se ptají čtenáři), Začínáme hrát (aneb hry pro začátečníky), Herní servis (radíme, pomáháme), Komentář (nebojíme se říct náš názor) i bohaté testy nového hardwaru od největších odborníků v branži – redaktorů Computeru, nejčtenějšího počítačového časopisu u nás.

 

Šéfredaktor Kamil Gric změny komentuje: „S novým rokem Doupě přináší svým čtenářům také zbrusu nové grafické pojetí, které nabízí ještě stylovější prezentaci nových herních hitů. Čtenáři se navíc mohou měsíc co měsíc těšit na kvalitní plnou hru a řadu doplňujících materiálů na CD a DVD příloze časopisu.“ Dodává: „V aktuálním čísle, které se právě dostalo na stánky, najdou čtenáři plnou verzi oblíbené hry Kreed a jako bonus také plnou verzi unikátní strategie S.W.I.N.E. Nabitých 116 stran tentokrát přináší exkluzivní speciál Xbox 360, v němž najdou čtenáři recenzi konzole i prvních her, nebo tématický pohled na připravované hry roku 2006.“

 

Doupě je magazínem všech hráčů, jak na PC, tak na konzolích, a tudíž je jediným tištěným médiem u nás, které oslovuje každého moderního hráče. Prodejní cena časopisu činí 39 Kč bez přílohy a 99 Kč za verzi s jedním 9GB DVD nebo třemi CD médii.

Témata článku: Bonus, Plné nabití, Herní Doupě

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje