Helios Orange podporuje TISCALI

Helios Orange podporuje TISCALI

Telekomunikační operátor TISCALI Telekomunikace Česká republika, s.r.o. rozšířil letos v květnu řady významných zákazníků informačního systému Helios Orange.

TISCALI je významným poskytovatelem širokopásmového připojení k internetu a hlasových služeb. Také je provozovatelem internetového portálu. Společnostposkytuje internetové, datové a hlasové služby domácnostem i firemním uživatelům. Při tak širokém portfoliu činností je kladen vysoký důraz na komplexní podnikový informační systém.

Management začal proto zhruba před rokem uvažovat o náhradě stávajícího řešení systémem novým, který by dostatečně pokrýval všechny potřeby společnosti. Volba padla na informační systém Helios Orange.

V dubnu letošního roku byla mezi společnostmi TISCALI a LCS podepsána smlouva. První etapa implementace systému bude dokončena v červnu, druhá bude probíhat na podzim letošního roku.Po dokončení první etapy implementace budou mít zaměstnanci společnosti TISCALI možnost využívat ekonomické agendy, moduly Majetek a Fakturace a manažerské nadstavby. Zákazník má také speciální požadavky na některé funkcionality, konkrétně na reporting a propojení systému Helios Orange s billingovým systémem společnosti.

Váš názor Další článek: Co se vaří v softwarových laboratořích

Témata článku: Helios, Orange, Reporting, Etapa

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší