Helios Euro Now usnadní Sltákům blížící se změny

Helios Euro Now usnadní Sltákům blížící se změny

Zcela nový produkt, jehož vznik je přímou reakcí na blížící se přechod Slovenska na novou státní měnu – euro, uvádí v těchto dnech na trh společnost LCS Slovensko. Nazývá se Helios Euro Now a reflektuje požadavky trhu na podnikový informační systém, které vznikly v souvislosti s očekávanými změnami.

Helios Euro Now je vytvořen na základě vyspělého informačního systému Helios, vyvinutého na platformě Microsoft .NET. Je určený pro zákazníky, kteří potřebují rychle implementovat spolehlivý informační systém v prostředí EURO zóny, za přijatelnou cenu s možností budoucího rozšiřování.

Při vzniku tohoto systému využili jeho tvůrci ze společnosti LCS své bohaté zkušenosti z prodeje a implementací podnikového informačního systému Helios Green, při čemž klíčovou úlohu sehrála detailní znalost zákonitostí fungování firemních procesů. Helios Euro Now tak představuje standardizované řešení, obsahující výběr nejčastějiimplementovaných modulů Helios Green v přednastavené formě, které umožnilo výrazně zkrátit čas implementace celého systému, a tak zároveň i snížit pořizovací náklady. Přitom zůstala zachovaná možnost systém v budoucnosti upravovat a rozšiřovat o další moduly z nabídky Helios Green či branžových řešení partnerské sítě Helios Green Open.

Helios Euro Now je určený zejména pro dynamicky se rozvíjející společnosti, jejichž výkony, a tedy také požadavky rychle rostou. Helios Euro Now jim umožní velmi rychle si pořídit robustní informační systém za přijatelnou cenu, který poroste společně s firmou a jejími nároky. Přínosem je následně i značná úspora investičních nákladů zákazníka a významná informační podpora pro růst firmy.

Easy ERPack

Helios Green nebo Helios Euro Now je možné koupit za výhodných podmínek v balíčku Easy ERPack. Jednoduchý způsob financování formou finančního nebo operativního leasingu, který je důležitou vlastností tohoto balíčku, vám pomůže získat vyspělý informační systém. Platby jsou standardně rozložené na období 36 měsíců, případně na delší čas, podle bonity zákazníka, a to bez jakékoli počáteční akontace. Pokud si zákazník zvolí operativní leasing, získá další výhodu. Po uplynutí leasingu má možnost vyměnit servery za nové, čímž se mu chrání investice vynaložené na pořízení hardwaru. Koupi Easy ERPack je možné financovat i prostřednictvím dodavatelského úvěru. Budoucí rozvoj společnosti tak není omezený jejími aktuálními finančními možnostmi.

Podrobné informace o uvedených produktech můžete získat na www.helios.eu/euro.

Váš názor | Obliba Facebooku roste, překonal i MySpace

Témata článku: Spolehlivý způsob, Helios, Leasing, Euro, Bohatá zkušenost, Možnost reakcí, Easy, Informační systém, Green, Vznik

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší