Helios Euro Now usnadní Sltákům blížící se změny

Helios Euro Now usnadní Sltákům blížící se změny

Zcela nový produkt, jehož vznik je přímou reakcí na blížící se přechod Slovenska na novou státní měnu – euro, uvádí v těchto dnech na trh společnost LCS Slovensko. Nazývá se Helios Euro Now a reflektuje požadavky trhu na podnikový informační systém, které vznikly v souvislosti s očekávanými změnami.

Helios Euro Now je vytvořen na základě vyspělého informačního systému Helios, vyvinutého na platformě Microsoft .NET. Je určený pro zákazníky, kteří potřebují rychle implementovat spolehlivý informační systém v prostředí EURO zóny, za přijatelnou cenu s možností budoucího rozšiřování.

Při vzniku tohoto systému využili jeho tvůrci ze společnosti LCS své bohaté zkušenosti z prodeje a implementací podnikového informačního systému Helios Green, při čemž klíčovou úlohu sehrála detailní znalost zákonitostí fungování firemních procesů. Helios Euro Now tak představuje standardizované řešení, obsahující výběr nejčastějiimplementovaných modulů Helios Green v přednastavené formě, které umožnilo výrazně zkrátit čas implementace celého systému, a tak zároveň i snížit pořizovací náklady. Přitom zůstala zachovaná možnost systém v budoucnosti upravovat a rozšiřovat o další moduly z nabídky Helios Green či branžových řešení partnerské sítě Helios Green Open.

Helios Euro Now je určený zejména pro dynamicky se rozvíjející společnosti, jejichž výkony, a tedy také požadavky rychle rostou. Helios Euro Now jim umožní velmi rychle si pořídit robustní informační systém za přijatelnou cenu, který poroste společně s firmou a jejími nároky. Přínosem je následně i značná úspora investičních nákladů zákazníka a významná informační podpora pro růst firmy.

Easy ERPack

Helios Green nebo Helios Euro Now je možné koupit za výhodných podmínek v balíčku Easy ERPack. Jednoduchý způsob financování formou finančního nebo operativního leasingu, který je důležitou vlastností tohoto balíčku, vám pomůže získat vyspělý informační systém. Platby jsou standardně rozložené na období 36 měsíců, případně na delší čas, podle bonity zákazníka, a to bez jakékoli počáteční akontace. Pokud si zákazník zvolí operativní leasing, získá další výhodu. Po uplynutí leasingu má možnost vyměnit servery za nové, čímž se mu chrání investice vynaložené na pořízení hardwaru. Koupi Easy ERPack je možné financovat i prostřednictvím dodavatelského úvěru. Budoucí rozvoj společnosti tak není omezený jejími aktuálními finančními možnostmi.

Podrobné informace o uvedených produktech můžete získat na www.helios.eu/euro.

Váš názor Další článek: Obliba Facebooku roste, překonal i MySpace

Témata článku: Helios, Vznik, Možnost reakcí, Green, Easy, Bohatá zkušenost, Spolehlivý způsob, Leasing, Euro, Informační systém


Určitě si přečtěte

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

** MyHeritage slibuje nejlepší neuronovou síť pro vylepšování fotek ** Funguje tím líp, čím horší fotku upravuje ** Otestovali jsme desítky různých snímků

Marek Lutonský, Lukáš Václavík | 39

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

** Pokračujeme ve vzpomínání na prehistorické programy ** Pročetli jsme vaše tipy v diskuzi ** A všechny ty vykopávky spustili na Windows 2000

Jakub Čížek | 74

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 5


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11