HAL3000 NUC: malé a chytré řešení pro firemní využití

HAL3000 NUC: malé a chytré řešení pro firemní využití

Výrobce HAL3000 uvádí novou sestavu HAL3000 NUC, která nabízí výhody platformy Intel® ve spojení s tichým chodem a možností skryté instalace. Počítač najde uplatnění hlavně ve firemní sféře pro maximální úsporu místa v kancelářích, na přepážkách bank, recepcích apod.

Mezi výhody HAL3000 NUC patří nejen malé rozměry konstrukce, ale také efektivní pasivní chlazení zabudovaných komponent. To vše díky speciálně navržené skříni AKASA NEWTON formátu mini ITX, která je konstruována tak, aby celá sloužila jako účinný pasivní chladič. Skříň působí velice elegantně a tak díky montážním prvkům umožňujícím diskrétní upevnění na zadní část monitorů dle normy VESA, nebude působit rušivým dojmem. Navíc díky dvojicí portů HDMI lze připojit současně dva monitory a rozšířit si tak pracovní plochu.

Klepněte pro větší obrázek

HAL3000 NUC je sestava navržena na platformě Intel® se základní deskou Intel® DCP847SK která je osazena pasivně chlazeným procesorem Intel® Celeron 847, 4 GB operační paměti DDR3 KINGMAX a SSD diskem 60GB se systémem Windows 8.1 Professional s možností downgrade na Windows 7 Pro. Pro firmy využívající korporátní licence operačního systému, je dostupná také varianta bez OS. Sestava se vyznačuje velmi klidným a bezhlučným chodem a to díky vyřešenému chlazení a absencí tradičního pevného disku, který zastupuje úložiště na firemním serveru.

S každou sestavou HAL3000 dostáváte také servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3roky. Tato služba Vám v případě poruchy zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní včetně odvozu, opravy a zpětného dovozu na vámi určené místo již zařídí ZDARMA servisní tým HAL3000 a to vše do 10 pracovních dní.

Klepněte pro větší obrázek

 

Další článek: GeForce GTX 750: architektura Maxwell je tady

Témata článku: Monitory na pc, Newton, Pasivní chlazení, Intel Nuc

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší