ha-vel uvařil silné cafe

Společnost ha-vel internet s.r.o. přichází na předvánoční trh s nabídkou ha-vel cafe - uceleným řešením datových, hlasových a hostingových služeb pro nejnáročnější firemní klientelu.
ha-vel uvařil silné cafe

 „Uvedení produktu ha-vel cafe na trh přináší zákazníkům zcela nový způsob řešení telekomunikačních služeb pro firmy jakékoli velikosti,“  řekl k tomu Ing. Pavel Halfar, generální ředitel společnosti ha-vel internet s.r.o. „S balíčky ha-vel cafe dodáváme našim zákazníkům komplexní řešení – garantovaný vysokorychlostní internet, potřebný počet telefonních linek s veřejnými telefonními čísly připojenými do naší ústředny ha-vel axis. Součástí balíčku je také záložní linka, jejíž náklady plně hradíme my, dále samozřejmě libovolný počet e-mailových schránek, hostingové služby...zkrátka vše, co dnešní firmy či živnostníci  potřebují pro zdárné fungování jejich podnikání. Bude-li potřeba, zapůjčíme klientům zdarma i potřebný hardware. S balíčky ha-vel cafe se již prostě nemusíte o nic starat. Snad jen tu kávu si musíte udělat sami.“

 

Produkt ha-vel cafe je rozdělen do 4 skupin: Standard, Strong, Extra strong a Exclusive.

Jednotlivé balíčky se liší jak kapacitou  připojení k Internetu (od 1Mbps do 10Mbps fullduplex), počtem telefonních linek (10-500), typem dodávaného firewallu či velikostí webhostingu. E-mailové schránky jsou ošetřeny antivirovým a antispamovým řešením, k dispozici je přístup přes webové rozhraní, klient má k dispozici online grafy vytížení linky a samozřejmě online výpisy hovorů. Připraveno je také řešení pro připojení více poboček pomocí ha-vel cafe VPN.  

Podrobný popis produktů naleznete na www.ha-velcafe.cz .

Témata článku: Internet, Cafe, Axis

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje