ha-vel opět zlevňuje volání se službou ha-loo

18. ledna 2006
Corel uvolnil WordPerfect Office X3
Ostrava, 17.1.2006 – Společnost ha-vel internet s.r.o., provozovatel VoIP prepaidové služby ha-loo, přichází s další možností, jak ušetřit na hovorném.
ha-vel opět zlevňuje volání se službou ha-loo

 „Po více než čtyřměsíčním ostrém provozu služby ha-loo, kdy se nám při rozšiřování služby dařilo pružně reagovat na požadavky, nápady a připomínky uživatelů naší služby ha-loo (připomeňme např. rozšiřování podpory dalších kodeků, otevření e-shopu, online výpis nepřijatých hovorů či přechod na vteřinovou tarifikaci),  přistupujeme tímto k dalšímu vylepšení služby ha-loo – úpravě dealerského systému tak, aby si na provize za volání „sáhl“ prakticky každý“, řekl k tomu Emanuel Matějka, obchodní ředitel společnosti ha-vel internet s.r.o.

Provizní systém služby ha-loo dealer dnes nově nabízí vyplácení provizí ve formě kreditu na volání již od provolaných 240,- Kč! Každý má tedy možnost zlevnit volání nejen sobě, ale také svým blízkým či přátelům, popřípadě „svým“ klientům. Stačí se  jednoduše zaregistrovat jako ha-loo dealer a nechat si vracet část z provolaného kreditu. Provizní tabulka a podrobný popis systému ha-loo dealer jsou k dispozici na www.ha-loo.cz.

Služba ha-loo funguje na bázi VoIP telefonie. Po jednoduché registraci si účastník vybere veřejné telefonní číslo, nabije si kredit na volání a může telefonovat do všech sítí s vteřinovou tarifikací, do vybraných sítí VoIP operátorů dokonce zdarma. Samozřejmostí je online výpis hovorů (i zmeškaných), široká podpora kodeků či vlastní e-shop s nabídkou telefonních přístrojů a dalšího příslušenství. Více na www.ha-loo.cz.

Témata článku: Internet, Dealer, Nepřijatý hovor