ha-loo – Novinka v oblasti VoIP

Společnost ha-vel internet s.r.o. oznámila spuštění nové služby „ha-loo“. Služba je postavena na základě internetové telefonie (Voice over IP - VoIP) a obsahuje radu „vychytávek“.
ha-loo – Novinka v oblasti VoIP

Základním atributem služby ha-loo je naprosté oproštění od placení paušálních poplatku. Samozřejmostí je získání veřejného telefonního čísla, díky kterému není poznat rozdíl ve volání prostřednictvím ha-loo a obyčejnou telefonní linkou. Standardními službami ha-loo linky je např. identifikace volajícího, podrobný výpis hovoru, upozorněnína zmeškaný hovor prostřednictvím emailu.

Celý systém je postaven na základě předplaceného kreditu, kterým si klient „dobíjí“ svůj ha-loo úcet. Dobíjení probíhá prostřednictvím webového rozhraní služby. Samotný proces pak je realizován jakýmkoliv způsobem převodu finančních prostředků na bankovní účet společnosti. S linkou ha-loo je možno volat zdarma a to v sítí ha-vel a v řadě dalších VoIP sítí jako jsou CESNET, Voipex apod.

Naprostou novinkou je pak provize klientovi za příchozí hovory. Každá minuta příchozího hovoru přináší volanému navyšování kreditu na jeho ha-loo účtu. Ve spojení se systémem ha-loo dealer se pak jedná v konečném výsledku o docela příjemnésnižování cen za volání. ha-loo dealer je motivační systém založený na rozdělení části provolaných prostředků klientům prostřednictvím jejich dealera. Zákazníkovi stařípouze uvést kód dealera při registraci ha-loo účtu.

Vše začíná na http://www.ha-loo.cz/.

Společnost ha-vel internet s.r.o. je poskytovatelem internetových a hlasových služeb. Připojení k internetu je realizováno prostřednictvím bezdrátových technologií, ADSL, popř. optických vláken. Portfolio hlasových služeb je založeno na bázi VoIP telefonie, doprovodně je pak nabízena i volba operátora (CS, CPS). Společnost dále nabízí videokonferenční služby na klíc, kompletní doprovodné IT služby. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru informačních telekomunikací je společnost schopna zaštítit prakticky jakýkoliv projekt.

Váš názor Další článek: Pozvánka: zajímavá online přednáška na téma bezpečnost a škodlivý software

Témata článku: Internet, Základní identifikace, CS Link, Dealer, Naprostý základ, Dobíjení, Založený účet

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší