GTS zvítězila ve výběrovém řízení společnosti KOH-I-NOOR

Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, se stala dodavatelem telekomunikačních služeb pro společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
GTS zvítězila ve výběrovém řízení společnosti KOH-I-NOOR

Praha, 17. srpna 2001 - Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, se stala dodavatelem telekomunikačních služeb pro společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

 

GTS bude společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH poskytovat službu GTS Ring – integrované, cenově výhodné řešení zahrnující hlasové služby a internetové připojení.

 

“Podpis smlouvy s významným producentem kancelářských potřeb, jakým je společnost

KOH-I-NOOR HARDTMUTH, nás utvrzuje v přesvědčení, že naše komplexní portfolio telekomunikačních služeb je schopné obstát i ve vysoce konkurenčním prostředí,” uvedl David Duroň, marketingový ředitel GTS.

 

“V nově otevřeném konkurenčním tržním prostředí tzv. alternativních telekomunikačních operátorů zareagovala firma GTS okamžitě. Pružně se přizpůsobila požadavkům a potřebám firmy Koh-i-noor Hardtmuth a.s. a konkrétní cenovou nabídkou předčila ostatní operátory. Ukončení zkušebního provozu, další cenová politika firmy GTS a její následná péče o své VIP zákazníky ukáže, zda naše rozhodnutí bylo správné,“ uvedl Ing. Vlastislav Bříza generální ředitel a předseda představenstva firmy Koh-i-noor Hardtmuth a.s.

 

GTS otevřela svou pobočku v Českých Budějovicích v březnu tohoto roku a od té doby svou pozici v regionu výrazně posiluje. Svým klientům nabízí komplexní portfolio telekomunikačních služeb a zvýhodněné cenové balíčky a programy pro meziměstské a mezinárodní hovory, které jim díky lepšímu využití finančních zdrojů umožňují neustále vylepšovat úroveň telekomunikační vybavenosti jejich sítí.

 

O společnosti GTS

 

GTS je dnes největším alternativním telekomunikačním operátorem v České republice poskytujícím komplexní, cenově zvýhodněnou nabídku  hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb na nejvyšší úrovni.

Cílem společnosti GTS je nabízet zákazníkům jedinečnou kombinaci kvalitních telekomunikačních služeb a tím si udržet pozici největšího alternativního telekomunikačního operátora. Také proto GTS neustále rozšiřuje svoji síť a pokrytí jednotlivých měst na našem území, stejně jako se aktivně věnuje tvorbě nových produktů a cenově zvýhodněných balíčků služeb šitých na míru.

 

Společnost GTS v současnosti provozuje špičková datová centra v Praze, Brně a Ostravě. V červnu v Praze otevřela GTS nové datové centrum GTS Telehouse nabízející zákazníkům špičkový datový servis na ploše více než 2000 m2. V další fázi připravuje společnost otevření nového datového centra v Plzni.

 

Tržby společnosti GTS za rok 2000 dosáhly 1,270 mld.Kč, což představuje takřka dvojnásobný nárůst ve srovnání s rokem 1999. Pro rok 2001 plánuje společnost tržby ve výši 2 mld. korun.

 

Více informací naleznete na www.gtsgroup.cz.

 

Pro další informace kontaktujte prosím:

David Duroň                                                                      

GTS, marketingový ředitel a tiskový mluvčí                 

Tel.: 96 157 376                                                                  

David.duron@gtsgroup.cz                             

 

Váš názor Další článek: Apple opravila nefunkčnost QuickTime v IE

Témata článku: Kancelářské potřeby brno, Kancelářské potřeby ostrava, Komplexní vybavenost, Kancelářské potřeby plzeň, Kancelářské potřeby praha


Určitě si přečtěte

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky