GTS bude v Německu nabízet služby DSL

22. května 2000
SmartDraw: snadné kreslení
Podpis dohody o místním přístupu se společností QSC.
GTS bude v Německu nabízet služby DSL
WASHINGTON/LONDON –18. května, 2000 – Společnost Global TeleSystems (GTS) (NYSE: GTS; Easdaq: GTSG; Frankfurt: GTS), která je předním evropským poskytovatelem širokopásmových služeb a elektronického obchodování, dnes oznámila, že dosáhla dohody se společností QS Communications AG (QSC), jedním z hlavních poskytovatelů služeb DSL (digitálních uživatelských linek) v Německu.

Společnost GTS poskytuje velký výběr strategií širokopásmového místního přístupu v rámci celkové nabídky svých služeb v celé Evropě (širokopásmových, hostitelských, přístupu na Internet, a hlasových), přičemž DSL představuje jednu z nejnovějších nabídek.

Analýza trhu naznačuje, že Německo je díky úrovni penetrace Internetu a rozsahu deregulace jedním z nejatraktivnějších trhů DSL v Evropě. Pozorovatelé odhadují, že trh širokopásmového místního přístupu v Německu vzroste ze sedmi milionů linek v roce 1999 na více než 40 milionů v roce 2005, z čehož na DSL bude připadat více než 40 procent. Zachycení tohoto trendu v Německu již v počáteční fázi vyžívá tohoto příznivého prostředí a je založeno na rozsáhlé infrastruktuře sítě, zákaznického zázemí a odbytových kanálů., které GTS v Německu již má..

Společnost GTS má v plánu umístit své přístupové body DSL do osmi německých měst: Frankfurtu, Berlína, Hamburku, Stuttgartu, Drážďan, Düsseldorfu, Hannoveru a Mnichova. Služby DSL budou součástí nabídky Internet Direct a jakmile to bude možné, budou nabízet i "hlas přes DSL" (VODSL). Společnost GTS pro tento cíl využije svou stávající infrastrukturu zákaznické podpory i prodejních a účetních středisek tak, aby zvýšila konkurenceschopnost plynoucí z úspory nákladů ve velkých objemech.

"Naším cílem je nabídnout zákazníkům vysoce kvalitní elektronické obchodování s přidanou hodnotou, s využitím ekonomicky nejefektivnějšího řešení pro širokopásmový místní přístup, " říká Brian H. Thompson, předseda a generální ředitel společnosti GTS. "Poskytování služeb DSL v Německu představuje další velký krok na cestě k dosažení tohoto cíle."

Služby DSL budou v Německu poskytovány prostřednictvím společnosti QSC, která jako první v Německu začala nabízet připojení přes symetrické účastnické linky (SDSL) v rámci infrastruktury místních okruhů. Společnost QSC se sídlem v Kolíně nad Rýnem je držitelem telekomunikační licence třetí a čtvrté třídy a jedná o místní propojovací dohodě se společností Deutsche Telekom. QSC v současné době poskytuje své služby ve 22 německých městech, a do konce roku 2000 má v plánu rozšířit počet těchto měst na 40.

"Tato dohoda bude modelovou studií pro poskytování služeb DSL v ostatních evropských zemích," pokračuje Thompson, " a podobně jako řada dalších našich nabídek nám umožní využít úspory nákladů ve velkých objemech v celoevropském měřítku, zejména v souvislosti našimi městskými sítěmi."

O společnosti GTS (www.gtsgroup.com)

Global TeleSystems je předním celoevropským poskytovatelem širokopásmových služeb a elektronického obchodování. Svým zákazníkům,kterými jsou zejména firny a poskytovatelé připojení, nabízí širokopásmové služby, hosting, Internet/IP a hlasové služby. Společnost je největším poskytovatelem takových služeb v Evropě, má největší mezinárodní optickou síť, největší páteřní síť GTS EBONE (Tier 1 IP), nejvyšší počet pracovníků pro prodej a služby elektronického obchodování a rozsáhlou celoevropskou zákaznickou základnu. První a zároveň největší celoevropská širokopásmová optická síť společnosti GTS má přístupové body v 32 evropských městech (plánovaný počet je 50) a má více než 17 000 km tras (plánováno je celkem 25 000 km), pět městských sítí (CEN) poskytujících širokopásmové spojení v rámci příslušných měst (celkový plánovaný počet těchto sítí je 16). Společnost GTS rovněž oznámila plány na vybudování transatlantického sutému s duálním kabelem, v rámci společného podniku se společností FLAG Telecom. Společnost GTS má hlavní sídlo v hlavním městě USA, Washingtonu, a evropské vedení v Londýně. Obchodní zastoupení a střediska zákaznické podpory se nacházejí v 19 zemích.

O společnosti QSC (www.qsc.de)

Tato společnost je jedním z hlavních poskytovatelů služeb DSL v Německu. QS Communications AG má sídlo v Kolíně nad Rýnem a poskytuje širokopásmové místní telekomunikační sužby. Využívá technologii symetrických digitálních účastnických linek v rámci infrastruktury stávajících okruhů,, Svým zákazníkům poskytuje širokopásmový přístup"stále na síti" s kapacitou 144 kbps až 2,3 Mbps. Společnost QSC je držitelem telekomunikační licence třetí a čtvrté třídy a jedná o propojovací dohodě se společností Deutsche Telekom, a chystá se tak stát prvním celostátním poskytovatelem služeb SDSL v Německu.

Váš názor Další článek: SmartDraw: snadné kreslení

Témata článku: Internet, Městský okruh, London, Stuttgart, Thompson, DSL, Hlavní cíl, Washington, Stávající nabídka, Propojovací síť, Velký objem, Frankfurt, Německá služba, Rámec, Velký plán, Hannover, Plánovaná trasa, Velké město, Velký počet, Flag


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 96

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF