Grisoft uspěl ve finále soutěže Poštovní spořitelna Firma roku 2006

Brno, 1. prosince 2006 – GRISOFT, přední dodavatel bezpečnostního software, získal 2. místo ve finále soutěže Poštovní spořitelna Firma roku 2006, kterou vyhlásil deník Hospodářské noviny. Ocenění převzal v reprezentačních prostorách Českého muzea hudby marketingový ředitel společnosti GRISOFT Miloslav Korenko.
Grisoft uspěl ve finále soutěže Poštovní spořitelna Firma roku 2006

Do závěrečného kola postoupilo celkem 14 podniků, které uspěly v krajských kolech. GRISOFT se tak přímo utkal například s výrobcem nealkoholických nápojů Kofola, Cukrárnou Ondra, úzce specializovanou farmaceutickou společností Ardeapharma, dodavatelem informačních systémů Envinet, strojírnami V-NASS či výrobcem nemocničních lůžek Linet.

 

„I přes různorodost oborů podnikání finalistů bylo zřejmé, že každý ve svém oboru něco dokázal, a to nad rámec českých a moravských hranic,“ uvedl Karel Obluk, technický ředitel a jednatel společnosti GRISOFT. „Naše umístění v této konkurenci vnímáme jako významné ocenění naší snahy o zvýšení bezpečnosti všech uživatelů produktů AVG, v České republice a v každé z desítek zemí, kde je možné značku AVG potkat.

 

Firma roku je nový projekt, který vyhlásily Hospodářské noviny ve spolupráci s Poštovní spořitelnou. Hlavním posláním soutěže je podpora podnikání a podnikatelů na území České republiky. Přihlášku k účasti v prvním ročníku zaslalo přes dva tisíce podnikatelů, v Jihomoravském kraji se účastnilo 272 firem.

 

O umístění firem v prvním ročníku rozhodli marketingoví odborníci, ekonomičtí novináři, zástupci státní správy s gescí za rozvoj podnikání, zástupci partnerů, Hospodářské komory a krajských úřadů na základě objektivních hospodářských ukazatelů.

 

 


O společnosti GRISOFT

www.grisoft.cz

GRISOFT patří mezi největší dodavatele bezpečnostního software na světě. Z regionální české společnosti se od roku 1991 změnil v mezinárodní podnik se zastoupením v řadě zemí. Dynamický rozvoj společnosti umožňuje nejen kvalita a spolehlivost antivirového systému AVG rozšířeného o další bezpečnostní funkce, ale také důvěra investorů, jako je Intel Capital a Enterprise Investors.

Na produkty společnosti GRISOFT dnes spoléhá více než 40 miliónů uživatelů. Zaměstnanci společnosti pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby se všichni uživatelé produktů AVG mohli věnovat své práci i zábavě bez každodenní obavy o svá data.

 

 

Pro podrobnější informace kontaktujte, prosím:

Kamila Pavlištová, CoLin s.r.o.

E-mail: grisoft@colin.cz

Mobil: +420 739 663 270

  

Váš názor Další článek: První myš s infračerverným senzorem od Razeru pro praváky

Témata článku: Software, Gothic 3, Farmaceutická firma, Franklin, Book

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší