GRISOFT představuje svého nového viceprezidenta pro komunikaci

Larry Bridwell přináší do brněnského sídla společnosti bohaté zkušenosti v oboru počítačové bezpečnosti a zajímavý životní příběh
GRISOFT představuje svého nového viceprezidenta pro komunikaci

Brno, 25. července 2006 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, dnes představil významnou posilu svého týmu. Pozici viceprezidenta pro komunikaci zaujal Larry Bridwell, odborník s vynikající znalostí oboru informační bezpečnosti a světového trhu s bezpečnostními produkty. Do Brna přichází nový viceprezident pro komunikaci z prestižní organizace ICSA Labs.

 

„Larry během svého působení v ICSA Labs získal pověst na slovo vzatého odborníka se schopností přesně analyzovat a vyjádřit i složité problémy,“ vysvětluje Karel Obluk, technický ředitel a jednatel společnosti GRISOFT. „Pro GRISOFT představuje jeho příchod významné posílení schopnosti oslovit odbornou veřejnost doma i v zahraničí.“

 

Larry Bridwell se stane „tváří“ společnosti GRISOFT v mezinárodním měřítku. Jeho úkolem bude zastupovat GRISOFT na mezinárodních konferencích, v pracovních skupinách a při dalších příležitostech.

 

„Při posuzování nabídky GRISOFTu jsem zvažoval tři kritéria: jací jsou lidé ve firmě, o jak úspěšnou společnost jde a zda mne nabízená práce bude motivovat,“ uvedl Larry Bridwell, viceprezident pro komunikace společnosti GRISOFT. „Velmi záhy se ukázalo, že si výborně rozumíme a že mě čeká náročná práce na zajímavých projektech, proto jsem příliš neváhal. Nyní jsem v České republice poprvé a budu se sem rád vracet.“

 

Larry Bridwell

Před příchodem do společnosti GRISOFT působil Larry Bridwell jako projektový manažer ICSA Labs. Na své pozici byl zodpovědný za vývoj certifikačních programů, které slouží k objektivnímu testování bezpečnostních systémů. Zároveň působil jako manažer konsorcia Anti-Virus Product Developers a řídil další významné projekty včetně výroční zprávy Virus Prevalence Survey.

 

Larry Bridwell patří mezi nejžádanější řečníky na prestižních konferencích, věnovaných otázkám počítačové bezpečnosti a je aktivní v řadě odborných pracovních skupin, zaměřených na zabezpečení informačních systémů a zajištění důvěrnosti informací.

 

Dříve, než se Larry Bridwell začal věnovat problematice bezpečnosti, pracoval například jako ředitel křesťanského vzdělávání a vlastnil společnost, která vyráběla ozdobné dlaždice a cihly.Při řešení problémů vychází Larry ze svých dlouholetých zkušeností v oboru, ale také ze studia filosofie vzdělávání, která zakončil vysokoškolským titulem MBA na Southeastern University v Lakelandu na Foridě. Ve volném čase Larry vyráží na lov s lukem, rád rybaří a pěšky zdolává kopce Appalačského pohoří.

 

 

 

 

O společnosti GRISOFT

www.grisoft.cz

GRISOFT patří mezi největší dodavatele bezpečnostního software na světě. Z regionální české společnosti se od roku 1991 změnil v mezinárodní podnik s pobočkami v řadě zemí včetně USA. Dynamický rozvoj společnosti umožňuje nejen kvalita a spolehlivost antivirového systému AVG rozšířeného o další bezpečnostní funkce, ale také důvěra investorů, jako je Intel Capital a Enterprise Investors.

Na produkty společnosti GRISOFT dnes spoléhá více než 30 miliónů uživatelů. Zaměstnanci společnosti pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby se všichni uživatelé produktů AVG mohli věnovat své práci i zábavě bez každodenní obavy o svá data.

Váš názor Další článek: Doplněno: Google doplatí na podvodné klikání - vyjádření Google

Témata článku: Software, Kopec, Mba

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší