Grisoft potvrzuje kompatibilitu AVG s Windows Vista

Brno, 31. ledna 2007 – GRISOFT, dodavatel antivirového software AVG, svým zákazníkům připomíná připravenost aplikací AVG řady 7.5 pro nasazení v prostředí operačního systému Windows Vista. Nový operační systém podporují produkty AVG Anti-Malware 7.5, AVG Anti-Virus Professional Edition 7.5 a AVG Anti-Virus Free Edition 7.5.
Grisoft potvrzuje kompatibilitu AVG s Windows Vista

„Úzká spolupráce s Microsoftem při vývoji nástrojů pro zajištění ochrany uživatelských počítačů v testovacích verzích Windows Vista a příprava na uvedení finální verze tohoto operačního systému pro nás představuje významnou zkušenost,” uvedl Karel Obluk, technický ředitel a jednatel společnosti GRISOFT. “S jistotou nyní můžeme prohlásit, že uživatelé našich bezpečnostních produktů budou i s novým operačním systémem připraveni čelit širokému spektru internetových hrozeb a útoků.” 

GRISOFT uživatelům Windows Vista nabízí ochranu proti široké škále internetových hrozeb, mezi něž patří viry, trojské koně, nevyžádané reklamy, dialery, červy a nástroje pro odposlech citlivých údajů. Všechny produkty AVG ve verzi 7.5 nabízejí automatické aktualizace a jednotné přehledné uživatelské rozhraní. Komerční verze navíc v ceně licence obsahují právo na využívání technické podpory dostupné 24 hodin denně.

Témata článku: Software, Windows, Antivirus, AVG, Citlivý uživatel, Automatický nástroj, Testovací produkt

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje