GRISOFT AVG chrání i uživatele Windows Vista Beta 2

Praha, 12. července 2006 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, dnes oznámil možnost používat své produkty AVG Anti-Virus a AVG plus Firewall i v prostředí operačního systému Windows Vista. Instalaci bezpečnostních aplikací společnosti GRISOFT doposud bránila chyba v testovací verzi Windows Vista, kterou dnes Microsoft opravil.
GRISOFT AVG chrání i uživatele Windows Vista Beta 2

„Veřejné testování operačních systémů i aplikací je vynikající způsob, jak získat zpětnou vazbu od uživatelů. Dává nám možnost upravit finální produkt podle připomínek lidí, kteří s danými produkty budou pracovat, uvedl Karel Obluk, technický ředitel a jednatel společnosti GRISOFT. „Jsme rádi, že se díky spolupráci s Microsoftem podařilo tuto chybu odhalit a že naši zákazníci mají možnost používat naše produkty i v připravované nové generaci Windows. “

 

Uživatelé získají opravu prostřednictvím služby Automatické aktualizace operačního systému Windows Vista. Po aplikaci opravného souboru je možné produkty řady AVG nainstalovat a používat bez jakéhokoliv omezení.

 

 

O společnosti GRISOFT

www.grisoft.cz

GRISOFT patří mezi největší dodavatele bezpečnostního software na světě. Z regionální české společnosti se od roku 1991 změnil v mezinárodní podnik s pobočkami v řadě zemí včetně USA. Dynamický rozvoj společnosti umožňuje nejen kvalita a spolehlivost antivirového systému AVG rozšířeného o další bezpečnostní funkce, ale také důvěra investorů, jako je Intel Capital a Enterprise Investors.

Na produkty společnosti GRISOFT dnes spoléhá více než 30 miliónů uživatelů. Zaměstnanci společnosti pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby se všichni mohli věnovat své práci i zábavě bez každodenní obavy o svá data.

Váš názor Další článek: Emailové schránky u Seznam.cz jsou obnoveny

Témata článku: Software, Windows, AVG, Antivirus

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší