Greenhousingové servery povyrostly

Greenhousingové servery povyrostly

Dnešním dnem rozšiřuje společnost Greendata s.r.o. u všech dedikovaných a managed serverů diskový prostor. Díky tomuto kroku získává každý zákazník vlastní Linux server se stoprocentním navýšením diskové kapacity, a to z 250 GB na 500 GB.

Konečný produkt ovlivňuje zákazník

Nabídky dedikovaných a managed serverů jsou na českém trhu nepřeberné, ale také nepřehledné. Systémové prostředky často nebývají zaručeny a agregace nebo konektivita (připojení serveru do sítě internet) nebývá často dostačující.

„Z tohoto důvodu jsme se rozhodli jít všem poskytovatelům dedikovaných a managed serverů příkladem a kromě transparentní nabídky, bezkonkurenční ceny a zelené politiky jsme se rozhodli nabídnout i bezkonkurenční hw parametry poskytovaných zelených serverů.“ vysvětluje razantní krok Petr Hromádko, technický ředitel Greenhousing.cz, a své vyjádření doplňuje: „Dnešní bezplatné navyšování kapacity disku pouze kopíruje poptávku našich zákazníků, kterou jsme zaznamenali u několika posledních objednávek a jež jsem se rozhodli naplnit a realizovat.“

Když server, tak zelený

Greenhousingové ekologické servery spotřebovávají méně energie, a proto také stojí méně. Greendata s.r.o. tak může nabídnout kompletní pronájem základního dedikovaného serveru za 990 Kč měsíčně. Cena u konkurence začíná nad 3000 Kč. Navíc díky jednoduchému webovému rozhraní je každý serversnadně administrovatelný přímo zákazníkem, a tak si podnikatelé a firmy nemusí platit vlastního linuxového administrátora ani webhosting.

Další článek: Nejlepší přenositelný program pro úpravu fotografií

Témata článku: Servery, Systémový prostředek

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší