GOPAS: Zájem o TECHED roste

GOPAS: Zájem o TECHED roste

Několik dnů před plánovaným začátkem největší české technologické konference TECHED si pořadatelé z počítačové školy Gopas mohou oddychnout. Zájem účastníků je vyšší než vloni. „Již nyní je počet uhrazených přihlášek vyšší než při loňském ročníku,“ říká Jan Dvořák z Gopasu. Organizátoři očekávají, že se konference v porovnání s loňským rokem zúčastní zhruba o 35 % více IT specialistů.

Společnosti Gopas a Microsoft pořádají ve dnech22. – 25. dubna 2008již šestý ročník odborného setkání IT specialistů – TECHED 2008. Odborná konference je určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní.

Pořadatelé program doplnili ještě o bloky partnerů konference. Marek Fiala ze společnosti LCS Helios si připravil přednášku na téma Vývoj moderního otevřeného informačního systému, Jakub Lukeš z truconneXion rozebere implementaci a správu AuditPro ve firemních sítích azástupci advokátní společnosti Roedl & Partner zakončí celou konferenci pohledem na problematiku autorských práv a licencování. „Samozřejmostí je možnost konzultace se specialisty po celou dobu trvání akce,“ říká Dvořák. Večerní odreagování účastníků bude probíhat ve formě závodů motokár a bowlingového turnaje.

Celkem je připraveno více než 40 prezentačních bloků, rozdělených do dvou přednáškových sálů. „To vše bude doplněno také o Hand´s on Lab room, kde si účastníci konference budou moci pod dozorem instruktorů nové produkty vyzkoušet,“ doplňuje Dvořák a upozorňuje, že neméně oblíbenou částí jsou i konzultace nazvané Ask the Expert nebo otevřená diskusní fóra.

Stejně jako ten loňský, tak i letošní ročník TECHEDu se koná v prostorách multikina Village Cinemas Černý Most. „Zaznamenali jsme samé pozitivní reakce. Prostory skýtají maximální komfort, kvalitní technické vybavení i dostatek parkovacích míst,“ vyjmenovává Jan Dvořák z Gopasu. Po celou dobu setkání budou moci účastníci setkání zdarma využívat WIFI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání.

O společnosti GOPAS a. s.

Počítačová škola GOPAS, a. s., zahájila činnost v roce 1992. Soustředila se výhradně na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a manažerských dovedností. Důsledným dodržováním této dlouhodobé strategie se společnost vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. Díky své specializaci si vytvořila podmínky pro skutečně partnerské vztahy nejen se zákazníky z řad uživatelů, ale umožnilo jí to rovněž spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory. Za rok 2007 prošlo kurzy výpočetní techniky v prostorách počítačové školy GOPASskoro 26 000 absolventů.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions),Oracle (OAEC), IBM (IBM Business partner) pro kurzy Lotus Notes, Sun Microsystems (Authorized Education Center), Adobe (Authorised Training Partner), Corel (Training partner), SCO (SCO AEC) a Software602 (Autorizované školicí středisko).

Počítačová škola GOPAS je také autorizovaným testovacím střediskem firem Thomson Prometric (Prometric APTC) a VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist, dále je členem CompTIA, SPIS (Sdružení pro informační společnost) a AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých).

Firma GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy, a to v Praze, Brně a Bratislavě, o celkové kapacitě 36 počítačových učeben. V současné době tvoří tuto firmu 60 zaměstnanců a zhruba 70 stálých externích konzultantů a lektorů. O kvalitách poskytovaných služeb svědčí také získaný certifikát ISO 9001 a akreditace MŠMT pro rekvalifikace.

Témata článku: Microsoft, Ask, Cinemas, Education, Room, Thomson, Budoucí zaměstnanec, Celá doba

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí