Gopas vás naučí lépe si rozumět s Applem

Gopas vás naučí lépe si rozumět s Applem

Pokud se chcete zlepšit ve své práci s Macem, určitě se vyplatí obrátit se na autorizované školicí středisko. Počítačová škola Gopas má prestižní autorizaciAATC (Apple Authorized Training Center) již od roku 2008 a byla jejím prvním držitelem ve střední a východní Evropě. Certifikovaná je navíc jak česká, tak slovenská pobočka. Gopas v reakci na stále rostoucí oblibu Macu nabízí kompletní sadu základních a středně pokročilých kurzů jak pro Mac OS X, tak pro iOS. Školí oficiální Apple autorizované kurzy i kurzy z vlastní produkce. V nabídce jsou tři oblasti školení - kurzy pro běžné uživatele, kurzy pro správce Maců a síťové administrátory a kurzy pro vývojáře aplikací pro iPhone, iPad a iPod na platformě iOS.

Pokud jste se rozhodli přesedlat na Mac z PC, bude pro vás ideální přechodový kurz z Windows na Mac OS X z oblasti kurzů pro běžné uživatele. Naprostým začátečníkům je zase ušit na míru kurz Začínáme s Macem. Ten představuje počítače Apple od základu a naučí vás, jak efektivně používat Apple pro práci i zábavu. Důležitou základní informací je popis klíčové spolupráce Macu s dalšími výrobky z „Apple rodiny“ - tedy iPhonem, iPadem a iPodem prostřednictvím iTunes. Pokročilejším uživatelům je určen kompletní kurz balíků iWork, iLife a školení SW Aperture pro fotografy nebo SW pro střih videaFinal Cut Pro X.

Kurzy pro správce Maců a síťové administrátory zahrnují oblasti Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7 Lion Server a letos přibydou ještě nová školení na Mac OS X 10.8 Mountain Lion. Kurzy podávají přehled nových funkcí a změn, základů podpory a základů správy. Například školení OS X 10.7 - přehled nových funkcí a změn ukáže novinky, pomůže se zdokonalením v jeho používání a naučí plně využívat potenciál Macu s instalovaným Lionem.

Klepněte pro větší obrázek

Gopas nezapomíná ani na vývojáře s chutí vytvářet aplikace pro platformu Apple iPhone, iPad či iPod Touch. Právě pro ně jsou připraveny speciální vývojářské kurzy, v nichž získají základní orientaci i pokročilé techniky programování na platformě iOS. Úvodní kurz představuje základní koncepty rozhraní Cocoa Touch, vývojové prostředí Xcode a další technologie vývoje moderních aplikací pro iPhone, ale i pro Mac OS X. V pokročilém kurzu jsou představena témata, jako jsou řídící objekty rámců, práce se sítí, práce s daty včetně systému CoreData, použití map a lokalizace, základní práce s grafikou, animacemi a multimédii či lokální a push notifikace.

Při školení veškerých grafických SW od Adobe (Photoshop,Illustrator, Indesign, Premiere Pro…) a také dalších SW, které existují ve verzi pro Mac OS X, jako je například GIMP, si můžete zvolit platformu PC nebo Apple. Můžete zde ovládnout jak standardní grafické kurzy aplikací Adobe Creative Suite, tak software firmy Apple (Aperture, Final Cut Pro X).. Všechny kurzy školí certifikovaní lektoři a jejich součástí jsou originální výukové materiály z prestižního nakladatelství Peachpit. Výuka probíhá v učebnách vybavených iMacy. A protože jsou učebny plně mobilní, je možné školení zrealizovat i přímo u zákazníka v jím zvolených prostorách.

Jako certifikované školicí středisko nabízí Počítačová škola Gopas kompletní portfolio Apple certifikací (z oblastí Mac OS X, Pro Apps, iLife, iWork a Xsan) a recertifikací přes testovací systém Prime Prometric, a to včetně trenérských zkoušek. Kurzy v Gopasu jsou přípravou na mnohé certifikace, ale žádné školení není automaticky zakončeno certifikační zkouškou. Certifikační zkoušky je nutné objednat samostatně. Probíhají každý všední den od 9:00 hodin do 16:00 hodin v testovací místnosti Gopasu a kandidát si může vybrat a objednat konkrétní termín a čas, který mu pro skládání testu nejvíce vyhovuje.

Další článek: Google Glass se začne prodávat v roce 2014

Témata článku: Apple iPad, Apple iPod Touch, Adobe Illustrator, Pokročilá práce, Apple Mac, Základní střih, Běžná práce, Apple iPod, Běžný střih, iOS 10, Push, Lion, Kurs, OSA, Indesign, Gimp, Apple iPhone, Adobe Premiere, iPod Touch, OS X, Cute, Osu, Počítačová oblast

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší