GOODDRIVE Exclusive – náušnice anebo manžetové knoflíčky?

GOODDRIVE Exclusive – náušnice anebo manžetové knoflíčky?

Série Exclusive je nejnovějším návrhem polského výrobce paměti. Pouzdra GOODDRIVE Carbon, jak rovněž GOODDRIVE Onyx byla pokryta stříbrem s vysokým puncem, do kterých byl zataven vzácný minerál onyx. Pánský model byl vybavený manžetovými knoflíčky, a dámský model elegantními náušnicemi.

Polský výrobce paměti, firma Wilk Elektronik SA zavedla do prodeje novou sérii přenosné paměti v bižuterním provedení. GOODDRIVE Onyx a GOODDRIVE Carbon tvoří sérii Exclusive, která se vyznamenává neopakovatelným designem, vzniklém spojením stříbra a vzácných minerálů.
Klepněte pro větší obrázek
Onyx je staletími uznávaný za kámen přinášející štěstí svému majiteli. Není tedy divné, že právě z tohoto minerálu byla vyrobena osobní pečeť čínského císaře, a že jeho poddaným bylo pod trestem smrti zabraňováno takové vlastnictví.
Klepněte pro větší obrázek
Naštěstí v XXI století si každý může dovolit koupi tohoto vzácného minerálu, tím spíše, že GOODDRIVE Onyx je vyráběný v Polsku. Pouzdro paměti je pokryté čistým stříbrem, které zvýrazňuje jeho rafinovaný charakter. Toto spojení způsobuje, že se ideálně osvědčuje v úloze náhrdelníku, který je v případě potřeby možné využít pro kopírování údajů. Ale GOODDRIVE Onyx a GOODDRIVE Carbon jsou především výkonnou přenosnou pamětí, na které je možné skladovat 2 až 16GB údajů. Prakticky to umožňuje zapsání téměř 15 000 snímků, 3 000 hudebních děl, 1 500 audiobooků anebo též např. 10 000 dokumentů ve formátu Word.
Klepněte pro větší obrázek
Podobně jak v případě zbývajících pamětí vyráběných firmou Wilk Elektronik SA, série Exclusive zahrnuje věčnou záruku výrobce. Více informací na stránkách www.goodram.com oraz www.wilk.com.pl

Další článek: Nejlepší softwarový firewall podle čtenářů Živě.cz

Témata článku: Carbon, Čínský výrobce, Onyx, Čistý design

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší