GiTy získala nejvyšší partnerství společnosti TANDBERG pro instalaci a servis videokonferenčních řešení

GiTy získala nejvyšší partnerství společnosti TANDBERG pro instalaci a servis videokonferenčních řešení

Společnost GiTy, a. s., splnila náročná kritéria a získala jako první v regionu střední a východní Evropy partnerskou certifikaci TANDBERG Total Service Fulfillment Installation & Maintenance Partner.

Získaná certifikace opravňuje GiTy k provádění instalací, konfigurací a servisu videokonferenčních řešení společnosti TANDBERG, především pak zařízení nejvyšší kategorie (Telepresence T3).

„Každý zákazník si nyní může být jist, že mu poskytneme kvalitní a profesionální služby související s celým portfoliem společnosti TANDBERG, předního celosvětového dodavatele telepresenčních, HD videokonferenčních a mobilních video zařízení. Výraznou výhodu pro něj představuje i 24hodinový dohled nad provozovanými zařízeními a okamžitá dostupnost certifikovaných techniků,“ uvádí David Otoupalík, senior produkt manager společnosti GiTy.

Tlak na finanční úspory a zvýšení efektivnosti lidských zdrojů nutí firmy optimalizovat časové vytížení svých klíčových zaměstnanců a náklady na služební cesty. Nejvyšší kategorie videokonferenčních zařízení, jako je např. Telepresence T3, jsou zárukou vysokého komfortu během jednání. Jednotné vybavení místností, včetně obložení, nábytku a osvětlení, umocňuje pocit z virtuálního setkání, které je téměř rovnocenné jednání tváří v tvář.

„I v České republice již realizujeme první obdobná videokonferenční řešení. Jde zejména o zastoupení mezinárodních firem, které objevily přidanou hodnotu videokonferencí pro jejich byznys a neváhají s rozšířením lokalit. V uplynulém měsíci jsme například instalovali Telepresence T3 v pražské centrále společnosti Ahold, součásti mezinárodní skupiny se sítí supermarketů v Evropě a USA,“ přibližuje aktuální vývoj David Otoupalík, a dodává: „Rozsáhlé instalace kladou vysoké nároky jak na nastavení videokonferenčního systému, tak i na dostatečnou kapacitu datového připojení. Získaná certifikace a naše dlouholeté zkušenosti telekomunikačního operátora jsou zárukou kvality poskytovaných služeb.“

Témata článku: David, Maintenance, Supermarket, Vytížení, Lidský zaměstnanec

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí