GiTy, a. s., získala zakázku na realizaci slaboproudých systémů a systémů měření a regulace v Univerzitním Kampusu Brno

Komplexní realizaci slaboproudých systémů (ESL) a systémů měření a regulace (MAR) pro Univerzitní Kampus Masarykovy Univerzity Brno bude mít na starosti firma GiTy, a.s. Realizace obou systémů bude stát dohromady přes 43 000 000 Kč.
GiTy, a. s., získala zakázku na realizaci slaboproudých systémů a systémů měření a regulace v Univerzitním Kampusu Brno

Brno, 23. ledna 2006 – Společnost ZŠ Brno a.s., generální dodavatel projektu,  schválila návrh na komplexní realizaci slaboproudých systémů (ESL) a systémů měření a regulace (MAR) pro nový inteligentní areál -  Univerzitní Kampus Masarykovy Univerzity Brno. Komplexním dodavatelem technologií byla pověřena  firma GiTy, a.s. Projekt nese název „Stavba AVVA –  Modrá Etapa“. V České republice je projekt takového druhu svým významem zatím ojedinělý.

GiTy, a.s., poskytne Univerzitnímu Kampusu technologie slaboproudých systémů, které budou zahrnovat systémy objektové a areálové bezpečnosti, informační systémy a komunikační infrastrukturu slaboproudých systémů. V rámci výstavby stavebních objektů budou rovněž instalovány systémy měření a regulace pro technologie laboratoří, vzduchotechnické systémy laboratoří, pro zdroje chladu, pro nouzové zdroje, pro odpadní látky a centrální sklady chemikálií a v neposlední řadě také komplexní monitorovací systém slaboproudých systémů a systémů měření a regulace včetně dispečerských pracovišť. Všechna technická zařízení budov bude možno ovládat, jak z jednoho místa v areálu, tak i z libovolného administrátorského pracoviště v areálu.

Celá realizace etapy bude stát dohromady přes 43 000 000 Kč. Obě strany již zahájily jednání o podmínkách Smlouvy o dílo, tak aby byla uzavřena v co nejkratším možném termínu.


O GiTy, a.s.
Společnost GiTy, a. s. je přední českou společností, která již 15 let poskytuje služby v oblasti telekomunikací, systémové integrace a technologií budov a areálů. Své aktivity rozvíjí v České republice a prostřednictvím dceřiných společností také ve Slovenské republice a v Bulharsku. V roce 2005 se GiTy, a. s. stala druhou nejobdivovanější společností v oboru Telekomunikační a poštovní služby. 

Váš názor Další článek: Zájem o kvalifikované certifikáty pro elektronický podpis roste

Témata článku: Celá etapa, Etapa, Dodavatel technologií, Libovolné místo, Komplexní projekt

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší