GIGAmuzika

Praha, 4. října 2005 – Společnost Panasonic rozšiřuje nabídku přenosných hudebních MP3 přehrávačů řady 700 o přístroj s kapacitou paměti 1 GB. Model Panasonic SV-MP730 doplní přístroje s 256 a 512 MB paměti.
GIGAmuzika

Model SV-MP730 pak patří k nejmenším přehrávačům na českém trhu – není větší než běžný zapalovač. Přístroj nabízí široké možnosti využití a bohatou funkční výbavu, jejíž základ tvoří pevná flash paměť, VKV rádio a digitální hlasový záznamník.

 

Model je vybaven LCD panelem se 4 řádkami textu. Paměť s  kapacitou 1 GB pojme zhruba 1 000 minut nahrávek a přes vysokorychlostní port USB 2.0 lze přehrávač připojit k PC jako externí disk - kopírování skladeb je tak snadné a rychlé.

 

Díky technologii digitálního Re-Masteringu nabízí modelová řada 700 vynikající zvukovou kvalitu. Zvuk je dále vylepšen systémem D.sound, který nabízí podporu plně digitálního zesilovače, ochranu D-AGC (Digital Audio Gain Control) proti nežádoucímu zkreslení zvuku, zdůraznění zvuku S-XBS+ pro plné a živé tóny a sluchátka, která jsou speciálně konstruovaná pro nejlepší možné zvukové podání u přenosných zařízení.

 

Audiopřehrávač Panasonic SV-MP730 je vybaven akumulátorem Ni-MH, který lze nabíjet pomocí nabíječky (v základním vybavení), ale také přes port USB. Maximální doba reprodukce na jedno nabití se pohybuje kolem 10 hodin. Všechny přehrávače mají 6 přednastavených ekvalizačních křivek a jsou kompatibilní se standardem DRM.

 

Panasonic SV-MP730 je na českém trhu k dispozici za doporučenou cenu 5 995 Kč.

Váš názor Další článek: IMAP nebude, registrace na Spolužácích a další novinky na Seznamu

Témata článku: Gothic 3, Sluchátka s rádiem, Gain, Nejlepší sluchátka, Plné nabití

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší