GIGABYTE oznamuje uvedení série

Taipei, Taiwan, 8. listopad 2006 - GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, přední výrobce základních desek, grafických karet a dalšího hardwarového řešení, dnes představuje základní desky GA-N680SLI-DQ6 a GA-N650SLI-DS4, využívající SLI™ vysoký herní výkon nově uvedených čipsetů NVIDIA nForce® 600 a podpory “record-setting” u Intel® Core™2 Quad procesorů.
GIGABYTE oznamuje uvedení série

GIGABYTE GA-N680SLI-DQ6 je navržena pro extrémní overclocking a high-definition hraní. NVIDIA nForce® 680i SLI MCP čipset, umožňuje využít skutečnou dual konektivitu PCI Express x16, díky níž si užijete úžasně jemné a hladké 3D vykreslování a vysoké frame rates. Deska navíc podporuje další PCI Expres 8x linku, která dovolí uživatelům přidat třetí samostatnou kartu zvyšující herní výkon.

 

GIGABYTE GA-N680SLI-DQ6 podporuje další generaci procesorů Core™2 Quad s FSB 1333, NVIDIA SLI-Ready memory technologii s možností osazení DDR2 1200MHz paměťových modulů (až 8GB), dále neskutečné množství technologií jako all-solid capacitor design (základní deska je osazena pouze pevnými kondenzátory), Quad-Triple Phase power (12 fázové napájení) a revoluční chlazení. Základní deska GIGABYTE GA-N680SLI-DQ6 poskytuje maximální stabilitu, výdrž a výkon.

 

Dalším Extreme SLI™ řešením od GIGABYTE je základní deska GA-N650SLI-DS4 na čipsetu NVIDIA nForce® 650i SLI MCP. GA-N650SLI-DS4 nabízí vysoký herní výkon a souběžnou konektivitu dual PCI Express x8. Podporuje nejnovější generaci SATA 3.0Gb/s zařízení, optimalizovanou Gigabit LAN a 8-kanálové Intel™ High Definition audio.

 

Celosvětová distribuce základních desek je očekávána koncem listopadu 2006.


O SPOLEČNOSTI GIGABYTE

GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., byla založena v roce 1986 a nyní v roce 2006 slaví dvacáté výročí. GIGABYTE si zasloužil výbornou celosvětovou pověst především úspěchem v průmyslu základních desek koncepcí novinek, výborné kvality a spolehlivosti. Mnohonásobné mezinárodní ocenění jako ceny Golden Brain a Taiwan National Quality jsou důkazem uznání tohoto. Zvláště Taiwan Symbol of Excellence, udělený GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., v osmi po sobě jdoucích letech je dosud nepřekonaný rekord v průmyslu výroby základních desek.

 

GIGABYTE nadšeně poskytuje zákazníkům celkové digitální řešení  - od pojetí a návrhů produktů, k masové výrobě, až do integrace. GIGABYTE stále rozšiřuje rodinu produktů - základní desky, grafické karty, PC periferie, desktopové počítače, notebooky, plus síťové řešení a servery, reprezentují kompletní počítačové řešení. Duch sloganu “Upgrade Your Life (zlepši svůj život)” je v GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd.,  čistě zobrazen skrz závazek věrnosti výzkumu nových technologií, inovačním návrhům stejně jako v zajištění kvality produktů. Nyní a v budoucnosti, GIGABYTE bude pokračovat v následování vize stát se nejvíce hodnotnou značkou digitálních řešení na světě.  Pro více informací o GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., prosím navštivte oficiální stránky: http://www.gigabyte.com.tw

 

 

Témata článku: Golden, Taiwan, Phase

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje