Gigabyte otevírá monstrózní výkon UD9

Gigabyte otevírá monstrózní výkon UD9

GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, přední výrobce základních desek, grafických karet a dalšího hardware uvádí nejnovější základní desku s obrovským výkonem GA-X58A-UD9, vybavenou novou revoluční konstrukcí s 24-fázovým napájením Unlocked Power, s podporou 4-way grafiky včetně NVIDIA® SLI™ a ATI CrossFireX™, tak i nositelem jedinečných funkcí GIGABYTE, jako je 333 Onboard Acceleration a On/Off Charge.

“Společnost GIGABYTE se vydala cestou úplného předefinování jak možného výkonu, tak i užitelných funkcí na platformě X58. GA-X58A-UD9 poskytuje uživatelům oboje.” řekl Tim Handley, zástupce ředitele pro marketing základních desek společnosti GIGABYTE Technology Co. Ltd. “Nejlepší možné napájení procesoru v konstrukci 24-fázového odblokovaného napájení a všechny vlastnosti, díky kterým se základní desky GIGABYTE odlišují od konkurence, deska GIGABYTE GA-X58A-UD9 spadá do úplně nové, vlastní kategorie.”

GIGABYTE – odblokované napájení

Napájení je klíčem ke skutečné výkonnosti, přičemž nikde to není až tak zřejmé jako v jedinečném, speciálně navrženém a vyvinutém systému napájení základní desky GA-X58A-UD9. GIGABYTE GA-X58A-UD9 je vybavena patentovanou technologií GIGABYTE Unlocked Power s úplně novou konstrukcí 24-fázového napájení, poskytuje maximální napájecí výkon pro nejnovější procesory společnosti Intel LGA1366 včetně nových Intel® Core™ i7-980X Extreme Edition (6-jádrové), tak i pro nově chystané procesory s extrémním výkonem, což zabezpečuje nejvyšší možnou stabilitu a přetaktovatelnost systému.

Klepněte pro větší obrázek 
Inovovaná konstrukce přepínání dvojité napájení (Dual Power Switching Design)

Funkce přepínání napájení GIGABYTE Unlocked Power zvyšuje životnost komponent díky zcela nové konstrukci Dual Power Switching. Při aktivování této funkce pracují 2 z 12 napájecích fází v tandemu, přičemž automaticky zapínají jednu sadu 12 fází a druhou vypínají, čímž se umožní klidový stav neaktivní sady. Sdílení zátěže napájení mezi dvěma napájecími sadami GIGABYTE Dual Power Switching účinně zdvojnásobuje životnost napájecích fází. GIGABYTE Unlocked Power je navíc vybavený integrovanou automatickou ochranou proti selhání (Auto Failure Protection), takže pokud je jedna napájecí fáze poškozená, nebo selže, základní deska automaticky deaktivuje její skupinu 12 fází, což jí umožní nadále pracovat s použitím druhé sady 12 fází, na rozdíl od běžné základní desky, kterou v tomto případě nebylo možno ani nastartovat.

Maximální napájení pro CPU

Pokud zátěž CPU vyžeduje, aby bylo aktivních více než 12 fází, GIGABYTE Dual Power Switching se dočasně pozastaví a automaticky se odblokuje všech 24 napájecích fází, což umožní maximální dodávku napájecího výkonu . Pro ty, kteří se zabývají přetaktováním to znamená, že je možné aktivovat všech 24 napájecích fází a získat tak momentálně nejvyšší napájecí výkon pro CPU.

Klepněte pro větší obrázek

Podpora 4-way grafiky a GIGABYTE 333 Onboard Acceleration

Čipset X58 je nejvyšší v nabídce, díky jeho vlastnostem nabízí základní deska GIGABYTE GA-X58A-UD9 široký sortiment nadstandardních funkcí, ušitých na míru všem PC nadšencům, kteří věří, že vákonu není nikdy dost. Pro ty, kteří si chtějí složit počítač s obrovským grafickým výkonem nabízí GA-X58A-UD9 podporu 4-way grafiky PCI Express 2.0 (x16) pro ATI CrossFireX™ s Nvidia SLI™. GA-X58A-UD9 též poskytuje to nejnovější v oblasti přenesu a ukládání dat s podporou pro technologii GIGABYTE 333 Onboard Accelerationvčetně podpory SuperSpeed USB 3.0, SATA 6Gbps a RAID 0 pro až 4x rychlejší přenos dát v porovnaní s napájením SATA II a GIGABYTE 3X USB předchozí generace.,

Klepněte pro větší obrázek

Jedinečné technologie GIGABYTE

Základné desky GIGABYTE GA-X58A-UD9 také profitují z úspěchů jedinečných technologií vyvinutých společností GIGABYTE, ke kterým patří Ultra Durable™ 3, vyznačující se dvojnásobným množstvím mědi v PCB v porovnání s běžnou základní deskou, jako i inovované nástroje pro správu PC Smart6™, On/Off Charge s napájením 3x USB Power pro rychlé nabití zařízeních iPhone a iPad, utility Dynamic Energy Saver™ 2 pro úsporu napájecí energie a technologie DualBIOS™. Samozřejmě, přetaktování je oblast, ve které základní deska GA-X58A-UD9 skutečně září. Je vybavena funkcemi navrženými předními světovými odborníky v přetaktování, včetně integrovaného řadiče přepětí ICs, real-time LED displeje pro diagnostiku chyb a systémových výstrah v reálném čase, jako i obrovskému množství nastavení v BIOSu, které umožní posunout váš hardware až k jeho hranicím.

Pokud se chcete dozvědět více o základní desce GIGABYTE GA-X58A-UD9, navštivte webové stránky společnosti GIGABYTE na adrese: http://ud9.gigabyte.com.tw a http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_OverView.aspx?ProductID=3434

Další článek: Tablety s Nvidia Tegra 2 a Androidem 3.0 až na konci roku

Témata článku: Tandem, Nejnovější technologie, Dual, Extrémní rozdíl, Nadstandardní množství, Klidový stav, Fáze, Power, Nejvyšší výkon, Obrovské množství, Extrémní zátěž

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší