GIGABYTE obdržel jako první certifikaci u průmyslově vyráběné Intel® 965 základní desky na Windows® Vista™ Premium WHQL Logo

25. listopadu 2006
Na téma: osobní plánování
Taipei, Taiwan, 13. listopad 2006 - GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, přední výrobce základních desek, grafických karet a dalšího hardwarového řešení, dnes hrdě oznamuje obdržení Windows® Vista™ Premium loga od Microsoftu® pro Intel 965 základní desku model GA-965P-DQ6.
GIGABYTE obdržel jako první certifikaci u průmyslově vyráběné Intel® 965 základní desky na Windows® Vista™ Premium WHQL Logo

Ve spolupráci s Microsoft Taiwan WHQL lab, GIGABYTE GA-965P-DQ6 prošla pečlivým testovacím procesem, který zaručuje kompatibilitu s Microsoft Windows Vista Premium. Splnění oficiálního procesu Windows® Vista™ Premium logo, umožní GA-965P-DQ6 uživatelům prožít dech beroucí zkušenost z Windows Aero™ 3D rozhraní, což je prostředí s vyšší úrovní vizuální propracovanosti.

 

Základní deska GIGABYTE GA-965P-DQ6 nabízí velké množství vybavení a funkcí, jako provedení kompletně s pevnými, bez kapalinovými polymer hliníkovými kondenzátory a vylepšené Quad-Triple fázové napájení, zvyšující stabilitu systému a optimalizující výkon. Dále audio čip Realtek ALC888 DD s podporou Dolby Digital Live a osmi kanálového DTS High Definition Audia, které umožňují prožít úžasné zážitky při poslechu domácího kina.

 

GIGABYTE pokračuje v úzké spolupráci s Microsoftem na testování, tak aby zákazníkům nabídnul největší portfolio základních desek s certifikací pro Vista Premium.

 

Pro více informací prosím navštivte stránky GIGABYTE: http://tw.giga-byte.com/Products/Motherboard/Default.aspx


O SPOLEČNOSTI GIGABYTE

GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., byla založena v roce 1986 a nyní v roce 2006 slaví dvacáté výročí. GIGABYTE si zasloužil výbornou celosvětovou pověst především úspěchem v průmyslu základních desek koncepcí novinek, výborné kvality a spolehlivosti. Mnohonásobné mezinárodní ocenění jako ceny Golden Brain a Taiwan National Quality jsou důkazem uznání tohoto. Zvláště Taiwan Symbol of Excellence, udělený GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., v osmi po sobě jdoucích letech je dosud nepřekonaný rekord v průmyslu výroby základních desek.

 

GIGABYTE nadšeně poskytuje zákazníkům celkové digitální řešení  - od pojetí a návrhů produktů, k masové výrobě, až do integrace. GIGABYTE stále rozšiřuje rodinu produktů - základní desky, grafické karty, PC periferie, desktopové počítače, notebooky, plus síťové řešení a servery, reprezentují kompletní počítačové řešení. Duch sloganu “Upgrade Your Life (zlepši svůj život)” je v GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd.,  čistě zobrazen skrz závazek věrnosti výzkumu nových technologií, inovačním návrhům stejně jako v zajištění kvality produktů. Nyní a v budoucnosti, GIGABYTE bude pokračovat v následování vize stát se nejvíce hodnotnou značkou digitálních řešení na světě.  Pro více informací o GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd., prosím navštivte oficiální stránky: http://www.gigabyte.com.tw

 

Váš názor Další článek: Na téma: osobní plánování

Témata článku: Microsoft, Windows, Polymer, Golden, Pros, Taiwan, Dolby Audio Premium

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší