Gigabajtová vánoční nadílka hostingu na Czechia.com

(Brno, 19. 12. 2005) – Inovovaná nabídka webových pronájmů na www.czechia.com poskytuje za stejnou cenu mnohem více diskového prostoru. Zákazníci mohou hostovat webové prezentace a aplikace o velikosti několika gigabajtů.
Gigabajtová vánoční nadílka hostingu na Czechia.com

Nejlevnější program s cenou 145 korun měsíčně nyní nabízí až 1,3 GB dat. Z toho je 300 MB určeno pro uložení webových stránek, plný jeden gigabajt je vyhrazen pro hosting e-mailových schránek. Takový objem informací postačí pro většinu webových projektů, ať už jde o osobní nebo firemní prezentaci. Pokud by byly nároky uživatele na velikost pronajatého prostoru ještě vyšší, lze využít některý z programů se 6 GB prostoru pro dynamické webové stránky a e-maily. Cena těchto pronájmů začíná na částce 245 korun měsíčně.

 

Vrcholem nabídky webhostingu na Czechia.com jsou varianty linuxProfi na Linuxu a A-profi na platformě Windows, obě s cenou 890 Kč za měsíc. Každý z programů nabízí nově 13 gigabajtů diskového prostoru, z čehož je 2,5 GB vyhrazeno pro webovou prezentaci a zbytek pro e-mailové schránky. Součástí programů jsou všechny moderní skriptovací a databázové technologie. Jde o kombinaci PHP a MySQL na Linuxu, u operačního systému Windows jsou podporovány ASP i ASP.NET a výkonná databáze MS SQL.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje