Genius Gila: Myš pro herní stratégy

Genius Gila: Myš pro herní stratégy

Genius, výrobce periferií a spotřební elektroniky, představil myš ze své řady GX gaming určenou především hráčům žánru MMO/RTS strategií. Model Gila má integrované přetaktované jádro SG Core II, které umožňuje citlivost v rozmezí 200 až 8200 dpi. Novinka disponuje 12 tlačítky, je vhodná pro praváky i leváky a její hmotnost se dá upravovat pomocí sady závaží. Doporučená cena myši je 1690 Kč s DPH.

Myš je vybavena přetaktovaným jádrem SG Core II s nastavitelným rozsahem citlivosti od 200 do 8200 dpi, což umožňuje velmi přesné ovládání. Rychlá řídící jednotka s 32 KB vestavěné paměti chrání nastavení maker před zablokováním hry a zajišťuje hráčům rychlou odezvu 1 ms. Pletený kabel a pozlacený USB konektor jsou zárukou stabilního a hladkého přenosu signálu při hře.

Klepněte pro větší obrázek

Výrobce garantuje životnost tlačítek až osm milionů kliknutí. Hráči mají možnost uzpůsobit si hmotnost myši vlastním potřebám. Konstrukce totiž pojme až šest železných závaží po 4,5 gramech, pomocí nichž lze vyladit tuto periferii pro optimální komfort ve hře. Novinka podporuje nejen nezávislé nastavení citlivosti (dpi), ale obsahuje též funkci „Angle Snapping“, která automaticky zvyšuje přesnost kurzoru při vyšších rychlostech, a také tlačítko „Sniper“ snižující v případě potřeby citlivost (dpi).

Gila využívá uživatelské rozhraní Scorpion, jehož prostřednictvím si hráči mohou naprogramovat jednotlivá tlačítka nebo navolit až 72 makro kombinací. Pokročilé nastavení umožňuje upravovat výkon myši a vybrat si jednu z 16 milionů barev podsvícení na třech různých místech myši.

Více informací na www.geniusnet.cz.

Témata článku: Genius, Sniper, Vhodné ovládání, Makro, Scorpion

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje