Genesys a SAP dodávají integrované řešení pro mySAP™ CRM

29. dubna 2002
Zcela nový kancelářský balík
Adaptér Gplus společnosti Genesys umožňuje zákazníkům mySAP CRM plně využít výhod integrovaného multimediálního desktopu
Genesys a SAP dodávají integrované řešení pro mySAP™ CRM

San Francisco, 23. dubna 2002 – Genesys Telecommunications Laboratories Inc., dceřiná společnost koncernu Alcatel, a společnost SAP uvedly na trh adaptér Gplus pro mySAP™ CRM. Adaptér nabízí uživatelům mySAP™ CRM možnost jednoduchého a přímého propojení dat s řešením Genesys Suite 6.

 

MySAP™ CRM je aplikací určenou především pro řízení integrovaných podnikových procesů v klíčových oblastech CRM (Customer Relationship Management), zatímco Genesys Suite 6 zahrnuje komplexní sadu softwarových nástrojů pro řízení komunikace se zákazníky v kontaktních centrech. Nabízené integrované řešení urychlí dobu implementace těchto dvou rozdílně zaměřených aplikací a ve velmi krátkém časovém horizontu zvýší efektivitu a produktivitu práce zákaznických oddělení. Vyšší interaktivita komunikace s klienty umožní s nimi vytvářet užší a trvalejší vztahy.

 

Prostřednictvím adaptéru Gplus společnosti Genesys získají uživatelé mySAP™ CRM unikátní výhody integrovaného desktopu pro řízení komunikace se zákazníky. Řešení Gplus umožní interaktivně zpracovávat požadavky v prostředí mySAP™ CRM, zatímco systém současně doplňuje aktuální i historické informace o zákaznících z aplikací společností Genesys i SAP. Adaptér umožňuje kontakt zákazníka se společností napříč všemi komunikačními kanály, a to včetně hlasových služeb, e-mailové komunikace a interaktivní on-line komunikace (chat mezi pracovníkem kontaktního centra a zákazníkem nebo dynamická spolupráce na webové stránce).

 

Minulý rok oznámená spolupráce mezi společnostmi Genesys a SAP tak již začíná přinášet své ovoce - umožňuje původně odděleným uživatelům přístup k významným a cenným informacím o vzájemném jednání a chování. Jejich využití se nabízí ve všech fázích cyklu práce se zákazníkem – ať už je to získávání nových klientů, specifické transakce, vyřizování objednávek nebo doprovodné služby.

 

Program Gplus od společnosti Genesys je strategickou iniciativou zaměřenou na propojení mnohokrát oceněných kontaktních center společnosti Genesys s vedoucími
e-business a CRM aplikacemi.


O společnosti SAP

Společnost SAP je největším globálním výrobcem podnikového aplikačního softwaru. Celosvětově pracuje ve společnosti SAP více než 28 000 zaměstnanců. V českém zastoupení firmy SAP, která v České republice působí od roku 1992, pracuje nyní 160 zaměstnanců. SAP se může na českém trhu pochlubit 289 instalacemi u 213 zákazníků, mezi které patří Škoda Auto, OKD, Glaverbel, Léčiva, ČESKÝ TELECOM, Eurotel, RadioMobil, Česká pojišťovna, Nová huť, Tabák, OP Prostějov,  Unipetrol, Město Plzeň, Sazka, Microsoft ČR, Česká televize, Česká spořitelna, IPS, Setuza, Transgas a další. Více informací naleznete na http://www.sap.com.

 

 

O společnosti Genesys

Společnost Genesys Telecommunications Laboratories Inc., samostatná dceřiná společnost koncernu Alcatel (NYSE:ALA) (Paris:CGEP.PA), je předním poskytovatelem universálních softwarových řešení pro kontaktní centra, která slouží ke komplexnímu řízení vztahů se zákazníky. Genesys nabízí integrovaný soubor otevřených, na infrastruktuře nezávislých aplikací, které umožňují plně řídit komunikaci firem s jejich zákazníky prostřednictvím všech typů médií, včetně internetu či tradičního hlasového spojení. Hlavním sídlem společnosti je San Francisco v USA; po celém světě se nachází 43 kanceláří firmy. Řešení společnosti Genesys byla v průběhu více než 10 let globálně využita u 2000 společností. Genesys spolupracuje s  mnoha partnery v rámci celosvětové sítě, patří mezi ně například Accenture, Alcatel, IBM a IBM Global Services, PeopleSoft, SAP a Siebel Systems. Na český trh oficiálně vstoupila Genesys v říjnu 2000. Pražská kancelář je centrem pro region střední a východní Evropy a Blízký východ.

 

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

Mozaic (PR agentura společnosti Genesys)

Pavel Svoboda           svoboda@mozaic.cz

Jan Hlaváč                  hlavac@mozaic.cz

Tel.:                            ++ 420 2 232 1411 nebo 232 1421

http://www.mozaic.cz/          

 

Genesys Telecommunications Laboratories

Jens Gregersen         jensg@genesyslab.co.uk

Tel.:                            ++ 420 2 2421 5225

http://www.genesyslab.com/

 

 

 


Any statements contained in this document that are not historical facts are forward-looking statements as defined in the U.S. Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Words such as "believe," "estimate," "intend," "may," "will," "expect," and "project" and similar expressions as they relate to the Company are intended to identify such forward-looking statements. The Company undertakes no obligation to publicly update or revise any forward-looking statements. All forward-looking statements are subject to various risks and uncertainties that could cause actual results to differ materially from expectations. The factors that could affect the Company`s future financial results are discussed more fully in the Company`s filings with the U.S. Securities and Exchange Commission (the "SEC"), including the Company`s Annual Report on Form 20-F for 2000 filed with the SEC on March 28, 2001. Readers are cautioned not to place undue reliance on these forward-looking statements, which speak only as of their dates.

Copyright © 2002 SAP AG

SAP, the SAP logo, mySAP.com, mySAP and all other SAP products and services mentioned herein are trademarks or registered trademarks of SAP AG in Germany and several other countries.

Other product or service names mentioned herein are the trademarks of their respective owners.

 

Váš názor Další článek: Zcela nový kancelářský balík

Témata článku: Microsoft, Paris, Reform, Results, Accenture, Financial Times, Forward, Company, Germany, Ares


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 35

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky