Gartner umístil řešení Infor EAM pro výrobní společnosti do kvadrantu „Leaders“

Gartner umístil řešení Infor EAM pro výrobní společnosti do kvadrantu „Leaders“

Společnost Infor dnes oznámila, že byla nezávislou analytickou společností Gartner umístěna v rámci její studie „Magic Quadrant for Enterprise Asset Management (EAM – správa podnikového majetku) for Manufacturing“ do pozice vedoucího dodavatele (Leaders Quadrant).

Gartner hodnotí ve svém magickém kvadrantu dodavatele dle „ucelenosti vize“a „schopnosti její realizace“. Studie EAM definuje vedoucí společnosti jako dodavatele s „globální přítomností, rozsáhlou instalovanou základnou, silnou životaschopností, a s kombinací vlastností zahrnující bohatou funkcionalitu, rozhraní na mnoho různých ERP aplikací a výkonnou globální implementační partnerskou komunitu.“

„V prostředí obtížných ekonomických podmínek je pro výrobní společnosti správa podnikového majetku důležitým nástrojem ke zvyšování ziskovosti,“ řekl John Murphy, ředitel produktového marketingu pro řešení EAM v Inforu. „Infor EAM pomáhá společnostem redukovat náklady na práci spojené s údržbou zařízení, eliminovat nepříjemné provozní výpadky a identifikovat finanční ztráty sledováním záručních podmínek.“

Společnost Gartner postavila hodnocení Infor na jeho řešení Infor EAM Enterprise Edition. Toto řešení umožňuje zákazníkům udržovat, řídit a zlepšovat výkonnost jejich provozních infrastruktur včetně výrobních zařízení, logistického majetku a dalšího vybavení. Kombinuje funkcionalitu pro vlastní správu majetku s reportingovými a analytickými nástroji s cílem poskytnout platformu pro optimalizaci výkonnosti podnikových aktiv. Pro více detailů o řešení EAM Enterprise Edition navštivte http://snipurl.com/eameedemo.

Vedle řešení EAM Enterprise Edition nabízí Infor také řešení EAM Sustainability Edition, které pomáhá společnostem redukovat spotřebu energií a emise skleníkových plynů, a EAM Business Edition navržené s ohledem na specifické požadavky malých a středně velkých firem.

V případě zájmu o download celé studie prosím kontaktujte http://snipurl.com/infor-eam-mq.

O Magic Quadrantu

Magic Quadrant, neboli „magický čtverec“,je chráněn autorským právem společnosti Gartner a je možné ho šířit pouze se souhlasem společnosti Gartner.Magic Quadrant představuje grafickou prezentaci daného trhu v daném časovém období. Zobrazuje analýzy Gartner toho, jak různí dodavatelé splňují kritéria definovaná pro daný trh. Gartner nezvýhodňuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zmiňované v rámci Magic Quadrantu ani nedoporučuje technologickým uživatelům volbu těch dodavatelů, jež jsou uvedeni v kvadrantu „Leaders“. Magic Quadrant je pouze nástrojem průzkumu daného trhu a není myšlen jako vodítko k jakémukoliv rozhodnutí. Gartner neposkytuje žádné záruky ani nenese zodpovědnost za vyjádření či interpretace vyplývající z tohoto průzkumu, včetně obchodních záruk a záruk způsobilosti pro specifické účely.

Témata článku: Magic, Podnikový nástroj, Asset Management, Dodavatel, Analytická společnost, Nepříjemná vlastnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje