Fujitsu Siemens získává dvě ocenění v soutěži Partner roku 2008

Fujitsu Siemens získává dvě ocenění v soutěži Partner roku 2008

Společnost Fujitsu Siemens Computers 16. června oznámila své vítězství ve dvou kategoriích soutěže Microsoft Partner roku 2008. První v kategorii OEM Hardware Solutions, Device Manufacturing (Řešení pro výrobce OEM hardwaru, výrobce zařízení) a druhé v kategorii OEM Hardware Solutions, System Building (Řešení pro výrobce OEM hardwaru, výroba systémů). Společnost Fujitsu Siemens Computers byla vybrána z mezinárodního okruhu předních partnerů společnosti Microsoft jako dodavatel nejlepších zákaznických řešení postavených na technologii společnosti Microsoft.

Dr. Bernd Kosch, viceprezident divize Strategic Alliances společnosti Fujitsu Siemens Computers, uvedl: „Základem naší strategie je vývoj produktů, řešení a služeb, které přímo odpovídají na potřeby našich zákazníků a přizpůsobují se změnám trhu. Vývoj provádíme ve spolupráci s našimi strategickými partnery a tato ocenění od Microsoftu potvrzují přidanou hodnotu, kterou naše řešení přinášejí.”

Ocenění byla udělena v mnoha kategoriích, vítězné společnosti byly vybrány z více než 2 000 účastníků z celého světa. Společnost Fujitsu Siemens Computers získala ocenění za špičkovou technologii a inovace v kategorii OEM Hardware Solutions, Device Manufacturing (Řešení pro výrobce OEM hardwaru, výrobce zařízení). Ocenění Partner roku v této kategorii je určeno pro nezávislé dodavatele hardwaru nebo pro výrobce zařízení, kteří navrhují a vyvíjejí hardwarová periferní zařízení a řešení využívající k zajištění špičkové hodnoty pro zákazníky technologie společnosti Microsoft.

„Velký dojem na nás udělaly pracovní stanice pro výukové zubní laboratoře založené na modelu ESPRIMO Q Mini PC od Fujitsu Siemens Computers. Tato zařízení kombinují uhlazený a elegantní design s vysokým výkonem, energetickou úsporností a vysoce inovativní softwarovou architekturou. Celkově vzato, toto řešení přináší do oblasti výuky a výcviku studentů lékařských oborů nové možnosti – staví totiž na sofistikované, avšak vždy snadno ovladatelné a spolehlivé sestavě hardwarového a softwarového vybavení,“ řekl Robert Helgerth, ředitel divize Small and Midmarket Solutions a Partner Group společnosti Microsoft Germany a člen její výkonné rady.

Společnost Fujitsu Siemens Computers získala také ocenění za špičkovou technologii a inovace v kategorii OEM Hardware Solutions, System Building (Řešení pro výrobce OEM hardwaru, výroba systémů). Ocenění Partner roku v této kategorii je uznáním pro OEM výrobce systémů, kteří prostřednictvím osobních počítačů nebo hardwarových serverových systémů s předinstalovaným originálním softwarem společnosti Microsoft, spolu s podporou klíčových servisních služeb koncovým uživatelům, nabízejí zákazníkům špičkovou hodnotu.

„Společnost Fujitsu Siemens Computers otevřela uživatelům cestu k nové vysokorychlostní komunikaci tím, že zajistila nabídku nejmodernějších vestavěných mobilních technologií. Toto řešení spojilo nejnovější mobilní technologie pro vysokorychlostní přenosy jako 3G/UMTS s širokými možnostmi připojení, které nabízí operační systém Windows Vista. Společnost Fujitsu Siemens Computers se vždy soustředila na poptávku ze strany zákazníků po integrovaném, snadno použitelném zařízení, které zajišťuje maximální svobodu v mobilní komunikaci,” řekl Robert Helgerth, ředitel divize Small and Midmarket Solutions a Partner Group společnosti Microsoft Germany a člen její výkonné rady.

Soutěž Microsoft Partner Program Awards oceňuje partnery společnosti Microsoft, kteří v průběhu předchozího roku vyvíjeli a dodávali výjimečná řešení založená na produktech společnosti Microsoft.

Váš názor Další článek: Víme, který router je pro vaši Wi-Fi síť ten nejlepší

Témata článku: Hardware, Microsoft, Siemens, Building, Robert, Partner, Device, Germany, Výrobce, Fujitsu Siemens, Nejmodernější hardware

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší