Fujitsu Siemens uvádí novou řadu kapesních počítačů Pocket LOOX N s GPS

Praha, 11. listopadu 2005 – Společnost Fujitsu Siemens Computers, přední evropský poskytovatel IT, představuje model PDA s funkcemi GPS a integrovanou anténou. Modely Pocket LOOX N500 a Pocket LOOX N520 jsou dodávány s operačním systémem Microsoft Windows Mobile 5.0 Premium Edition a volitelně i s navigačním softwarem NAVIGON MobileNavigator 5 nebo Dynavix Mobile 2005. Oba modely, které doznaly zeštíhlení a další vylepšení designu, je možné u prodejců získat za cenu od 7 900 Kč bez DPH, respektive od 11 930 Kč bez DPH, včetně navigačního balíčku. Navigační balíček obsahuje držák a napájecí adaptér do automobilu, paměťovou kartu SD o velikosti 256 MB a již zmíněný navigační software NAVIGON MobileNavigator 5 pro vybraný region.
Fujitsu Siemens uvádí novou řadu kapesních počítačů Pocket LOOX N s GPS

Integrovaná podpora navigace u PDA dnes patří mezi nejzajímavější funkce a stává se i velice důležitou, a to jak při profesionálním, tak osobním využití. Ať už se jedná o dopravní společnost, firmu poskytující zákaznickou podporu nebo o soukromou osobu, průzkumy dokazují, že ve více než 60 % případů jsou důvodem ke koupi PDA navigační funkce. Nezapomíná se ani na přístup k elektronické poště a datům. Proto je model Pocket LOOX N520 vybaven certifikovaným Wi-Fi adaptérem pro přístup k bezdrátovým LAN sítím. Tím se dále zvyšují jeho možnosti aplikace pro firemní i osobní využití.

 

Při vývoji nových modelů se společnost Fujitsu Siemens Computers zaměřila jak na elegantní vzhled, tak i na vstřícnost vůči uživatelům. Nové modely Pocket LOOX patří k prvním na trhu, které pro své navigační funkce nepotřebují doplňkovou anténu. To nejen umocňuje estetický dojem, ale nové modely jsou díky tomu i mnohem pevnější a odolnější než srovnatelné modely na trhu. K dalším přitažlivým vlastnostem patří podsvícená klávesnice, díky které se nové modely snadno používají i ve tmě, a kolébka vybavená sluchátky pro pohodlné používání.

 

 

Hlavní technické údaje:

 

n      výkonné, dokonale integrované GPS řešení založené na čipu SiRFstar III

n      operační systém Microsoft Windows Mobile 5.0 Premium Edition

n      volitelně: software NAVIGON MobileNavigator 5 nebo Dynavix Mobile 2005

n      slot pro paměťové karty SD/MMC

n      funkce MP3 přehrávače

n      integrovaný certifikovaný Wi-Fi modul s podporou protokolu 802.11g pro připojení k bezdrátovým LAN sítím (Pocket LOOX N520)

n      integrovaná paměť 128 MB (N520)

n      zdarma předinstalovaný softwarový balíček Fujitsu Siemens Computers obsahující aplikace pro zvýšení výkonu a vylepšení konektivity, jako je například program Fujitsu Siemens Computers SpeedMenu nebo Fujitsu Siemens Computers CONNECTMOBILITY.

 

Snímky produktů najdete na média serveru společnosti Fujitsu Siemens Computers na adrese: http://www.fsc-mediaserver.com/ms/go.cfm?folderid=4723&jumpfactor=6

 

 

 

O společnosti Fujitsu Siemens Computers

Fujitsu Siemens Computers je vedoucím evropským dodavatelem IT produktů, služeb a řešení, se strategickým zaměřením na oblast mobilních IT prostředků a klíčových firemních aplikací. Široké produktové portfolio společnosti sahá od kapesních počítačů, přes notebooky, kancelářské počítače a pracovní stanice až po dodávky podnikové infrastruktury, serverů a systémů úschovy dat. Fujitsu Siemens Computers působí na všech důležitých trzích v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Svůj úspěch stavíme na síle, inovativnosti a globální působnosti mateřských společností Fujitsu Limited a Siemens AG. Naším posláním je naplnit požadavky a překonávat očekávání našich zákazníků – velkých společností, malých a středních podniků, i domácích uživatelů. Známe svou odpovědnost.

 

Další informace lze získat na internetové adrese www.fujitsu-siemens.cz, fotografie produktů jsou k dispozici na adrese www.fsc-mediaserver.com/fsc-photoserver/.

Váš názor | Nová kategorie VoIP pro vaše dotazy v diskuzním fóru Živě!

Témata článku: Software, Windows, Black List, Mobil s GPS navigací, Navigon

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší