Fujitsu Siemens představuje notebooky s technologií Intel Centrino2

Fujitsu Siemens představuje notebooky s technologií Intel Centrino2

Společnost Fujitsu Siemens Computers uvádí na trh řadu profesionálních notebooků postavených na nové technologii procesorů Centrino2® společnosti Intel® a jasně tak dává najevo své odhodlání stát v čele technologického vývoje. V této řadě notebooků osazených novou technologií budou uvedena také chytrá Tablet PC pro začátečníky a studenty a řada špičkových ultrapřenosných modelů. Nové modely budou dostupné od začátku srpna a díky nové čipové sadě Intel® 45 svým uživatelům přinesou vyšší výkon.

„Jako přední inovátor v tomto segmentu pracovala společnost Fujitsu Siemens Computers na integraci nejnovější technologie společnosti Intel do nových produktů od samého počátku. Těší nás, že první modely profesionálních notebooků osazených novými procesory můžeme představit již v srpnu. Tato skutečnost jasně ilustruje naši špičkovou pozici na trhu i velmi krátké termíny uvádění nových produktů na trh,“ poznamenal Andreas Thimmel, první viceprezident divize Volume Business společnosti Fujitsu Siemens Computers. „Uvedení těchto modelů je pouze prvním krokem naší soustředěné ofenzívy v segmentu profesionálních modelů a do konce roku plánujeme uvést na trh ještě další překvapení.“

Nové procesory nejsou to jediné, čím je trojice notebookových řad od Fujitsu Siemens Computers – ESPRIMO Mobile V, ESPRIMO Mobile a LIFEBOOK – výjimečná. Všechny nové modely přinášejí množství funkcí pro podporu konektivity – právě v této oblasti má ostatně společnost Fujitsu Siemens Computers dlouhodobě vedoucí pozici na trhu. Všechny tyto nové mobilní profesionální stroje jsou volitelně dodávány s vestavěnou podporou mobilního vysokorychlostního připojení (3G/UMTS) – od základních modelů po špičkové ultrapřenosné přístroje. Připojení prostřednictvím integrovaného zabezpečeného rozhraní HSDPA/HSUPA uživatelům zajišťuje vysokorychlostní širokopásmové připojení i na cestách. Díky tomu mohou v reálném čase využívat interaktivní služby, jako například videokonference, VoIP, vzdálený přístup k datům či rychlé přijímání a odesílání velkých e-mailových příloh prostřednictvím bezdrátových sítí. Profesionální uživatelé tak s notebooky Fujitsu Siemens Computers získávají nástroj, který skutečně zvyšuje jejich konkurenceschopnost.

Nové řady notebooků společnosti Fujitsu Siemens Computers:

Dobrá koupě – řada ESPRIMO Mobile V

Modely základní řady notebooků ESPRIMO Mobile V jsou určeny pro kancelářské využití. Jsou obzvláště vhodné do domácích kanceláří a malých podniků a nabízejí skvělý poměr cena/výkon.

Profi volba – řada ESPRIMO Mobile

Řadu ESPRIMO Mobile tvoří modely profesionálních notebooků, které vyhoví těm nejnáročnějším pracovním požadavkům. Díky neomezené konektivitě a množství standardizovaného příslušenství jako sekundární baterie nebo replikátor portů, které lze využít v celé produktové řadě ESPRIMO Mobile, vám tyto modely budou usnadňovat práci po celý den.

Profi volba plus – řada LIFEBOOK

Řada špičkové profesionální techniky LIFEBOOK představuje symbiózu optimalizované hmotnosti, velikosti a elegance. Tyto modely jsou velmi lehce přenosné a jsou určeny pro profesionální uživatele, kteří často cestují a dokážou přitom ocenit kombinaci stylu a funkčnosti.

 

Váš názor | Několik tipů pro stažení internetového videa

Témata článku: Notebooky, Elegance, První model, Profesionální segment, DisplayPort, Model S, Skvělá pozice, Model, Profesionální notebook, Profesionální stroj, Siemens, Mobilní příslušenství, Nový model, Nová řada, Nejnáročnější uživatel, Fujitsu Siemens, Vhodný stroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší